SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jarek919 dziennik-cel do wakacji:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
kolejny dzien regeneracjitak o 3 pojde na silownie jakies lajtowe cwiczonka se porobie bo troche nudno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Jeśli to ma być regeneracja to regeneracja a nie jakieś tam light ćwiczenia. Znam te light później i tak normalna seria...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
wuchta-rozumiem o co Ci chodzi to jak mam regeneracje to moge jakis lekki trening se zrobic czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
wlasnie dopiero wrocilem z grilla u kumplanic niepilem,bylo dobrze w**** ale do czasu jak przyszedl jeden d**** i roz******lil cala zabawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Regeneracja to regeneracja czyli nie trenujesz nawet małymi ciężarami. Mięśnie mają się zregenerować...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
wuchta-acha rozumiem to od teraz jak bede robil regeneracje to niebede cwiczycl nawet lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Jarek ja przy regeneracji nie ćwicze wogóle przez tydzien.Wtedy wiem ze miesnie porządnie odpoczeły

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
Hellsing-Bo niektorzy mówia ze lepiej jest pocwiczyc lekko niz wcale niecwiczyc przy regeneracji...ale ja teraz przy regeneracji niebede wogule cwiczyl bo tak jak mowisz wtedy bede wiedzial ze miesnie sie na 100% zregenerowaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Mam nadzueje, że również podczas regeneracji ni ezapominasz o diecie, białku, węglach i tłuszczach odpowiednio zbilansowanych?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
Wuchta -Dieta wiadomka trzymana caly czas tak jak byc powinnao tym niezapominam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam! jak wykonuje się płytkie przysaidy?

Następny temat

Ocena treningu

WHEY premium