Witam mam 15 lat i chce rozpocząć trening na mase. Mam 175 cm wzrostu i 59 kg wagi. Trenuje zawodowo sport i chodziłem od czasami poćwiczyc to myśle że jestem juz troche zaprawiony na siłownie jednak nie mam doświadczenia i chciałbym się troche dowiedziec czegos na ten temat. Chce poćwiczyc na mase 6 tyg a potem chce zaczac trening na rzeźbe.Trenuje w domu ale posiadam: ławeczke do wyciskania z butterfly, modlitewnik, drążek, sztange hantle odwazniki .Ułożyłem plan i mam nadzieje że skorygujecie mi błędy i dacie wskazówki
Wtorek
klatka+brzuch
wyciskanie w poziomej sztangi 12 10 8
wyciskanie w skośnej hantli 15 12 10
rozpietki 15 12 10
brzuszki 3x50
unoszenie nóg w leżeniu 3x 20'
Środa
biceps+barki+brzuch
na modlitewniku uginanie ramion 15 12 10
stojac zginanie ramion 12 10 8
wyciskanie zza głowy 12 10 8
unoszenie hantli na boki 12 10 8
brzuch to samo
Czwartek- przerwa
Piatek
triceps+plecy+klatka
francuskie wycikanie w leżeniu hantlami 12 10 8
podciagnie 5x max
klatka tak samo jak w poniedziałek
Nie ćwicze na nogi bo duzo biegam i nie widze sensu
Z góry dziękuje
Wtorek
klatka+brzuch
wyciskanie w poziomej sztangi 12 10 8
wyciskanie w skośnej hantli 15 12 10
rozpietki 15 12 10
brzuszki 3x50
unoszenie nóg w leżeniu 3x 20'
Środa
biceps+barki+brzuch
na modlitewniku uginanie ramion 15 12 10
stojac zginanie ramion 12 10 8
wyciskanie zza głowy 12 10 8
unoszenie hantli na boki 12 10 8
brzuch to samo
Czwartek- przerwa
Piatek
triceps+plecy+klatka
francuskie wycikanie w leżeniu hantlami 12 10 8
podciagnie 5x max
klatka tak samo jak w poniedziałek
Nie ćwicze na nogi bo duzo biegam i nie widze sensu
Z góry dziękuje
1
Krzysztof Piekarz
Oczywiście jeżeli wcześniej stosowałeś