SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ogry Ogrzyce i Ogratka a jak! %-) - vol. sześć %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173360

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
ogolnie to weekend u mne tez ****owy echhhhhh
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
tak zadowolony, ladnie pompuje ale przy troche wiekszej dawce tj ~17g

sila idzie i to nie zle

mojpierwszy kontakt ze stackiem i jestem zadowolony... ale jeszcze 3 tyg do konca no troszke wiecej...

zaluje ze z dieta tak slabo mi idzie, heh... musze sie wziac pozadnie za to bo nie bedzie cudu na koncu choc wszyscy mi mowia ze idzie do przodu i widza efekty

a u ciebie jak tam z KO?

u mnie weekend fajny, spedzilem mily wyjazd z dziewczyna w Poznaniu

choc dzis juz sie troche popsulo w tej kwestii przynajmniej tak czuje...

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-02-05 00:51:57

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
Sp80 truskawka na wodzie.. tak zwany bełt i kima oko

dobrej nocy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
dobranoc ja tez ide a tu ode mnie:

http://pl.

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
u mnie KO fajnie, czuc pompe, powoli dorzucam kaizenowskiego x-trema. mam kalorie na plus, wiec waga powoli izie do przodu, sila wraca (jestem po 3-miesiecznej przerwie). sila wraca osc szybko, a bylo juz cienko, na drązku na ostatnim treningu dorzucilem juz 20 kilo do pasa, a po przerwie podciagalem sie bez obciazenia. klatka w ciagu 4 tygoni reglularnych treningow ze 100 kilo na 5 ruchow do 110 na 5, jk sie uda 120 wziac na 5 za trzy - cztery tygodnie to będę już w domu, w tzw formie wyjsciowej. waze 83 kilo czyli jeszcze ze dwa kilo odrobie i przestaje massowac.

kobinuje na razie z udzialem tluszczy i wegli. nie lubie wysokich wegli, a przez niecale dwa tygdonie probowalem sie zmusic do konskich ich dawek, ael jakos taki nabrzmialy lekko sie robilem. teraz dorzucam tluszczu, obcinajac wegle i juz sie lepiej z tym czuję. bialko mam na dosc wysokim poziomie.
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Jabi a co Ty zawsze tak późno spać chodzisz? Ja tam dzisiaj spałem trochę ponad 9 godzin

Wrzucę filmiki do topicu testowego i idę do psychologii
3majcie się

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1437 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34582


sisema kto mi rozpisze cyklona na takie przyrosty tylko nie wysylajcie mnie do dopingu bo ja wiem ze przydobrej diecie treningu i suplementacji mozna zdzialac wiele





i wstawac ile bedziecie spac

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
ja nie śpię

a takie rzeczy
to tylko w erze

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1437 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34582
heh dzisiaj ide do ery

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek??Pomocy!!

Następny temat

Massacra

electro
Polecane artykuły