SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry Ogrzyce i Ogratka a jak! %-) - vol. sześć %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146651

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
zabytkowy pojazd
to kup sobie malucha 25 letniego
i zarejestruj jako zabytek

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Pitt powiem tak fajne rzeczy a niektóre ceny zaczynają się od 17.99 PLN kurki też jakoś tanio bo od 50 PLN wzwyż więc warto ale co zostało to nie wiem dopiero jutro do pracy idę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


Coś nie mogę teraz zdjecia znaleźć. Jeszcze poszukam i zaraz wrzuce.

EDIT: Znalazłem. Oto ja z moim kuzynem w moim motocyklu
Pojemność 750 cm3.Zarejestrowany (na 3 miejsca), opłacony. Jakby ktoś chciał dokładniej obejrzeć to mam zdjęcia z różnych profili

Zmieniony przez - boguc w dniu 2008-02-06 12:43:58

Zmieniony przez - boguc w dniu 2008-02-06 12:44:17

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
fajny kask


pamietam jak jeszcze pare lat temu u babci na wsi wozilem sie komarkami w takim podobnym
pozniej dostalem od wujka jawe 50 to dopiero moc
do tej pory stoi tam
kiedys wpadne moze wywleke zatankuje i pojade wsio

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
http://j-klimek.ovh.org/

Jazda nie polecam obejrzeć do końca .....
Ja nie obejrzałem bo czasu mi brakło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bluzy jakie fajne sa?
na sam koniec dnia wieczorem podskocze popatrze

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
boguc fajne zdjecie
myslalem ze starszy jestes, wygodnie w koszu sie siedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Twister
Ja też polecam obejrzeć do końca

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Peponent:
Mój wiek masz w profilu. W koszu jest bardzo wygodnie. Możesz sobie spokojnie rozłożyc nogi, niedotykając do końca.Jest tam bardzo wygodne, miękkie siedzenie z oparciem Ten motocykl waży 350 kg, jest w rzeczywistości ogromny i zajmuje mniej więcej tyle co maluch

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek??Pomocy!!

Następny temat

Massacra

WHEY premium