Witam! Sprawa jest prosta, mam 174 cm wzrostu i bardzo chcę być wyższy. (interesuje mnie 180 cm) Za 3 miesiące mam 18 lat. Mój wzrost, chociaż nie jestem niski (ze statystyk wynika,że jestem średniego wzrostu) jest powodem czegoś w stylu kompleksu. Po prostu brakuje mi tych kilku cm wzrostu do szczęścia. Ćwiczę na siłowni, co [podobno negatywnie wpływa na wzrost (np. trenowanie barków,czy bicepsów, gdzie obciązam kręgosłup). Jak na razie dowiedziałem się,że pływanie na basenie może być korzystne, proszę o więcej porad. Wiem,że temat wałkowany pewnie ponad 100 razy. Ale PROSZĘ O KONKRETY, nie artykuły (typu o rosyjskim lekkoatlecie, który dzięki ćwiczeniom, diecie itp. cudownie urósł), które czyta się 20 minut, po prostu w kilku zdaniach, co wpływa pozytywnie na wzrost, co zrobić, aby MAKSYMALNIE pomóc organizmowi rosnąć w górę:)
Zmieniony przez - PLZ w dniu 2008-01-09 20:37:15
Zmieniony przez - PLZ w dniu 2008-01-09 20:37:15
Krzysztof Piekarz
pozdro