SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ostatni posiłek po treningowy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2384
Czy dobrym rozwiązaniem będzie wypicie 30 gram białka + (250ml wody + 30g miodu) o godzinie 21:30? Trening rozpoczynałbym o 20 bo teraz mam tylko takie wyjście czyli taki posiłek mógłby być moim posiłkiem po treningowym i ostatnim?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ważne o której kończysz trening, musisz po nim dostarczyć białka jak i węglowodanów.
Odżywkę wypij od razu po treningu a posiłek 30 minut po odżywce a w nim białko i węgle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16860
Ja mam trening o 19 kończę ok. 21. Pije gainera odrazu po treningu. Pózniej przed snem odżywka białkowa/ser biały i masa rośnie.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10933
HIHI Weglów bierz bardzo duzo przed treningiem natomias po treningu najlepiej białeczko i potem posiłek z duza iloscia białka. Przed spaniem staraj sie zjesc co bedize miało bardzo duzo białka, a bardzo mało węgli.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jest po treningu, więc węgle niezbędne
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
ww sa wazniejsze po treningu niz przed nim.
ma to byc posiłek bogaty w biłko z aminokwasami rozgałezionymi i z ww . nie wazne ze na noc.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
weglę koniecznie, organizm ich bardzo potrzebuje po treningu

" Wytrwałość jest kluczem do rozwoju umięśnienia. To cecha charakteryzująca mistrza "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10933
Przed snem biało.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jest po treningu.
Ty jak robisz trening przed snem to samo białko jesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
Kazdy gada cos innego...! Zrob tak kup sobie Carbo ktore bedziesz bral od razu po treningu. (tylko w dni treningowe zeby nie narazac cie na duze koszty) a na sen posilek obfity w bialko np twarog.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopasowanie diety która pomogła by sie si no ogolnie wyszczuplic wysmuklic itp

Następny temat

Dieta na mase do oceny

electro
Polecane artykuły