SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

brzuch !! jaki trening dla mnie??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317


Witam mam 15 lat. to jest mój brzuszek cwiczyłem go tak sobie tylko brzuszki i nic węcej. I teraz chciałbym go poprawic. Jaki plan mam wybrac . Myslałem nad robieniem A6W . Co o tym myslicie beda efekty??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Bez urzadzania sobie spamu. Wiem, ze swieta sa, ale zluzujcie poslady

Obaj panowie po ostrzezeniu. Zapamietuje wasze nicki

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5629
Jeśli regularnie cwiczysz brzuch to muszą byc efekty, śmiało spróbuj A6W

FC Barcelona

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Efekty w formie czego? W formie masy miesni brzucha, czy w formie rzezby i kraty?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
no taki zeby był troszke bardziej widoczny i zeby miesnie były bardziej wypukłe.

A ten trening A6W co by mi dał jakie efekty??

Zmieniony przez - jarasek71 w dniu 2007-12-23 20:55:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2876
wpisz nawet w szukajce na sfd a6w albo 6 weidera i beda foty... lub google.pl 6 weidera...
mas zlinka
https://www.sfd.pl/Efekty_po_Aerobicznej_6_Weidera!_-_foty!!!-t186677.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
no nawet ładnie to wygląda!! Georgu a ty na moim miejscu na co byś postawił na mase czy na krate i rzezbe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2876
zależy co chcesz?;p dziewczyny lubia kaloryferek.. i chlopaki korzy nie maja podziwiaja.. wiec juz twoj wybór
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
hehe no dziewczynki to wiem ze lubią. A ten A6W to mi pójdzie bardziej na rzezbe i kaloryfer nie???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2876
tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
w sumie to u mnie nie ma co rzezbic chyba bo tłuszczyku nie mam duzo. Chyba bardziej bym chciał zeby miesnie były wieksze i bardziej wypukłe . A przed wakacjami zrobic rzezbe.
...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5629

FC Barcelona

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja-Plan

Następny temat

Ćwiczenia na siłe (początkujący)

electro
Polecane artykuły