Witam
Mam jedno szybkie pytanie.... czy moge zażywać kreatyne z gainerem..tzn.
kreatyny nie można łączyć w jeden porcji z odżywką białkową/odżywką zawierającą białko .. czyli moge zaraz po treningu wziąść kreatyne i popić to gainerem ?!
Pozdro i dzieki za wszytkie odpowiedzi
Mam jedno szybkie pytanie.... czy moge zażywać kreatyne z gainerem..tzn.
kreatyny nie można łączyć w jeden porcji z odżywką białkową/odżywką zawierającą białko .. czyli moge zaraz po treningu wziąść kreatyne i popić to gainerem ?!
Pozdro i dzieki za wszytkie odpowiedzi
Krzysztof Piekarz

