SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan na nowy rok szkolny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10544
Cześć. Wklejam plan który chciałbym stosować na początku roku szkolnego, podzielony na 3 dni, tak aby jeden trening trwał 45-55min, poniewaz nie mam zbytnio czasu, a matura za pasem:P
Dane:
wiek: w grudniu 18 stuknie
waga:75kg
wzrost:178cm
staż:ok.9 miesięcy

1.Poniedziałek
BARKI
wyc. sprzed głowy siedząc 4s 15/12/10/8
podciąganie sztangi wzdłuż tłowia szeroko 4s 12/10/10/8
unoszenie sztangielek na boki 4s 12/12/12/12
NOGI
przysiady 4s 15/12/10/10
wypychanie lub prostowanie 4s 12/10/10/10
uginanie 3s 12/10/8
wspięcia 4s max

2.Środa
KLATA
wyc. na skosie 12/10/10/8
wyc. leżąc 12/10/8/8-6
rozpiętki 4s 12-10
BICEPS
uginanie przedramion stojąc 3s 12/10/8
młotki 3s 12/12/12
modlitewnik lub uginanie sztangielek z supinacją 3s 10/10/10 lub 12/12/12
PRZEDRAMIONA
uginanie nadgarstków 4s max

3.PIĄTEK
PLECY
ściąganie drązka/podciąganie szeroko 4s 15/12/10/8 lub 4s max
wiosłowanie 4s 15/12/10/8
MC 4s 15/10/10/10
KAPTURY
szrugsy 4s max
TRICEPS
francuskie wyciskanie 5s 12/10/10/10/8
ściąganie drążka 4s 15/12/10/8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787431
Trening wydaje sie ładny dołóż do tego 3 razy w tyg brzuch i streching i oczywiście diete .

PS.Jeśli chcesz stworzyć krotki trening pomyśl na FBW jest krótki z regóły 45 minut pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10544
Siema znowu. Zaistniał taka przeszkoda, ze bede mógł ćwiczyć w poniedziałek, we wtorek i piątek, chciałbym zostawić te ćwiczenia co są, ale prosiłbym o rade jakie grupy mięsniowe w jaki dzień??
Może:
pon.
klata+tric
wt.
plecy+bic
piat.
bary+nogi

czy moze??
pon.
plecy+dwugłowy(1cw)+łydki suma:23serii
wt.
barki+triceps+przed. suma:25serii
piat.
klata+bic+czworogłowy suma:28s
????????????????????????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1174
Witam ! Trening wydaje sie bardzo ciekawy ( przynajmniej jak dla takiego amatora jak ja ). Czy te ćwiczenia na brzuch to moze byc np: ABS II w domu ?? 4 razy w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1129
pon klata tric
wt.nogi barki
piatek.plecy bic
do tego brzuch i rozciaganie bedzie elegancko ;]

idz w strone swiatla

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10544
extazyy, a barki(przednie aktony) nie bedą zbytnio zmęczone po treningu klatki dzień wcześniej??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1129
jesli masz 3 dni na treningi to tak bedzie najlepiej ;]chyba ze pon sroda piatek bys mugł bylo by jeszcze lepiej ;]

Zmieniony przez - extazyy w dniu 2007-09-07 22:59:58

idz w strone swiatla

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7473
wydaje mi sie ze 40 min przy treningu masowym to zajma ci same przerwy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

warto robic taki trening??

Następny temat

Trening dla zdechlaka...

electro
Polecane artykuły