SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o plan treningow na caly rok

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 418
Witam. Mam prośbe aby ktoś ulożyl mi trenigni na caly rok. Ćwiczę juz ok. roku i miałem 2 treningi to chyba trochę źle . Moim celem jest masa. Ćwiczę na normalnej siłce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
następny... Ułóż plan i daj do sprawdzenia!!! Przed tobą dwa kroki:
1). Plan całoroczny, ogólny (masa, siła, regeneracja, masa, siła, redukcja i tp) - masz tego mnóstwo w necie;

2). Każdy z nich szczegółowo, na bieżąco - znowu masz milion planów na każdy trening.

Dopiero wtedy - krok trzeci - daj do sprawdzenia to, co udało ci się w pocie czoła sporządzić! Tu jak na siłowni, nie ma drogi na skróty! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Wątpię, żeby ktoś Ci ułożył na 6 tygodni, a co dopiero rok. Jeżeli chcesz na rok to mogę polecić gazetkę KIF. Od września wznowili cykl "Rok treningowy".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Na rok z góry idealny będzie HST

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do poprawy/przebudowy.

Następny temat

2 Łopaty na plecach %-)

WHEY premium