SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc co do kreatyny...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 467
czy dobrze mysle w sprawie brania kreatyny (zaczynam brac po raz pierwszy):
Dni Treningowe:
rano na czczo 5 gram kreatyny ( 2 kaps)
bialko przed treningiem
po treningu dextro + kreatyna 5 gram ( 2 kaps)

i wlasnie niewiem jak brac w dni nie treningowe...
czy brac rano 2 kaps ? 2 kaps = 5g bo slyszalem ze najlepiej brac na czczo...
i czy mam brac w te dni nietrenigowe dextro i bialko?jak tak to w jakich ilosciach i kiedy?
prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
od złej strony zaczełeś


https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_PRZECZYTAJ_TEN_REGULAMIN_DZIAŁU!-t264769.html


a co do odżywek ile co czego i kiedy to w odpowiednim działe

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-06-23 01:22:22

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1357
dzień Treningowy:
-pół godziny przed pierwszym posiłkiem 5g
-po treningu 5g + dextroza
w dni nie treningowe tak samo z tym ze drugą porcje kreatyny + dextro bierzesz po prostu w środku dnia bo wiadomo treningu nie masz....
Białko(rozumiem ze to odzywka) bierz najlepiej na noc w każdy dzień jako dobry posiłek antykataboliczny + oliva z oliwek lub warzywa... na około godzine przed treningiem posiłek weglowodanowo-białkowy w proporcji 70%-30%
i nie stosuje żadnego okresu nasycenia bo to juz udowodnione ze na całości cyklu sporo sie na tym traci...

Aha i używaj czasami wyszukiwarki temat wałkowany tysiące razy

TO NIE JEST SPORT

TO STYL ŻYCIA !!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
od tego jest dzial suplementy raczej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 862
w dni treningowe ok, białko brałbym po treningu.

w dni nietreningowe 5 g na czczo, 30 min przed śniadaniem, druga porcja w połowie dnia i będzie git
w te dni bez treningu dextro odpuść sobie, białko jak najbardziej wskazane

"Solidny trening czyni mistrza"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polecane i częste zestawy odżywek

Następny temat

Porszę o radę Hi-Tech Amino 5700 !!!

electro
Polecane artykuły