SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1. Co na odchudzanie? 2. Co do kreatyny?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
Mam 2 zagadnienia

1. Mój kumpel jest troszke gruby, taka maciora na brzuchu i chce to zgubic, wiec mam takie pytanko co by bylo najlepsze?
l-karnityna? czy do tego srodka trzeba cwiczyc? jakies biegi codziennie, brzuszki itd by stykło?
Jak szybko to dziala?
Moze cos innego?

2. Zaczynam drugi cykl kreatyny.
Mam juz zakupione:
- kreatyna Treca z dodatkiem Tauryny 5g kretki i 1.5 tauryny na porcje
- bialko
- glukoza
- hektolitry wody

Co jeszcze by sie przydalo zeby przybrac na masie????
mam jeszcze troszke kasy do dyspozycji, ale nie chce zbednych bzdur kupowac.
Cos konkretnego

narka

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"Mój kumpel jest troszke gruby, taka maciora na brzuchu i chce to zgubic, wiec mam takie pytanko co by bylo najlepsze?"
dieta i aeroby

"l-karnityna? czy do tego srodka trzeba cwiczyc?"
a myslisz, ze zadziala sama? od patrzenia na nia? skooteczna redookcja to dieta i aeroby... jesli jest sporo/sa problemy z odtlooszczeniem etc. wtedy dokladasz sooplementacje

"jakies biegi codziennie, brzuszki itd by stykło?"
nie codziennie, jesli kolega nie cwiczyl regoolarnie /przetrenooje sie i zniecheci/; niech zacznie od szybkich marszoow /potem dojdzie do biegoow/, jazdy na rowerze, cw. na sprzecie eliptycznym min. 30 min w stalym tepie 60-70 % hr max /to takie, by mooc jeszcze swobodnie rozmawiac/ 3 razy w tyg.; z biegiem czasu i wzrostem kondycji wydloozanie czasu aeroboow i wzrost il. sesji

"Jak szybko to dziala?"
a spieszy sie gdzies? wszystko zalezy od x czynnikoow; lepiej wolniej, chociazby dlatego, aby skoora nadazala ze wstapywaniem, albo aby nie bylo efektu jojo

"Co jeszcze by sie przydalo zeby przybrac na masie???? mam jeszcze troszke kasy do dyspozycji, ale nie chce zbednych bzdur kupowac.
Cos konkretnego"
najlepiej bedzie jak dokoopisz zma, zestaw mineralno-witaminowy, omega-3... jak chcesz to mozesz i aminokwasy... albo dokoop wpc

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
to zma co daje i ile kosztuje?? To sa zwykle witaminy?
a omega co to?

pozdro

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
zma - cynk, magnez, wit. b6 -> wspomaga nocna regeneracje /lepszy sen/
omega-3 to kwasy tlooszczowe

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
i jak to sobie dokupie to pomoze na mase?
Bo mam 2 i ostatni cykl przed wakacjami wiec trzeba porzadnie sobie przyladowac, mam kase jeszcze no i nie moge sie zdecydowac....

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2897
dla kolegi jak co to fat burner dieta i duzo biegania lub innych cwiczen bez ruchu i diety tego nigdy nie spali a zma to dobry wybor sam to biore z kreatyna glutamina i masowka i jestem bardzo zadowolony sila rosnie i nawet masa pozdrawiam

CH.W.D.P. i P.K.U.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
warto kupic glutamine czy to zwykly shit?
Bo chyba byl jakis artykul kiedys na forum obalajacy dzialanie glutaminy.
Jak to jest w koncu?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2897
jasne ze warto glutamina znacznie podwyzsza dzialanie kreatyny ma bardzo pozytywne dzialanie ja jeszcze nie zetknolem sie z opinia ze niewarto brac glutaminy

CH.W.D.P. i P.K.U.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
a ile kosztuje?
i ile musze gluty kupic do kretki na 6 tyg?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2897
dawkowania nie znam powinno byc na opakowaniu a cenowo jest porownywalna do kreatyny

CH.W.D.P. i P.K.U.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
dobra mam kase tylko na jeden produkt.
Co wybrać
ZMA czy GLUTAMINE ????????

prosze o kilka wypowiedzi....
co lepsze na mase do kretki i bialka?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIGHT PROTEIN BLEND - Trec'a

Następny temat

Co sądzicie?

WHEY premium