Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6
Witam wszystkich mam 15 lat chcialbym zaczac solidnie trenowac a tak na marginesie jestem bramkarzem w trampkarzach. Bardzo chcialbym zeby pojawil mi sie kaloryfer na brzuchu i zebym mial fajnie wyrzezbiona klate :) marzenia :D ale czy da sie to zrobic majac 3 hantle 2x3kg i 1x2 kg?? Prosze o konkretne odpowiedzi:)
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6
moge robic rano a6w??? i jeszcze zapomnialem ze mam drazek w futrynie;p
Moze jakis plan domatora pomoglibyscie ulozyc :D Bardzo bym podziekowal Hyhy:) i zeby ta klate miec :D:D mam fotki moge wam wyslac jak wygladam :D
Zmieniony przez - gutek92 w dniu 2007-06-12 22:41:33
Szacuny
4
Napisanych postów
682
Wiek
33 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
18324
trening domatora - Wyszukiwarka jest ich dużo a co do klatki to lepiej robic pompki i trenowac jakos klate niz nic nierobic .! Jest dużo osob w galeri zdjec co trenują treningiem domatora dają swoje zdjęcia i okazuje sie że mają swietne klatki..
Szacuny
14809
Napisanych postów
53701
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
403231
Najlepsze jest to ze ten koles klaty prawie nie ma Pod ta cienka skura to moze jakis 0,5cm grubosci miesien piersiowy jest i rzebra i nic poza tym Nie wiem do czego tu dazyc Chyba tylko i wylacznie do brzucha
Szacuny
20
Napisanych postów
1169
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
6485
"nie chodzi o cudowne wyrzezbienie klatki ale chociaz tak jak koles na zdjeciu
[i7.photobucket.com/albums/y276/moczypompas/szkola042.jpg] " - przeciez mowie, ze klaty cudownej sie nie da zrobic, a taka jak na zdjecie hm... rob pompki mysle, ze z 2 miesiace i bedziesz mial nawet lepsza... pozdrawiam