SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening dla 15-latka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6
Witam wszystkich mam 15 lat chcialbym zaczac solidnie trenowac a tak na marginesie jestem bramkarzem w trampkarzach. Bardzo chcialbym zeby pojawil mi sie kaloryfer na brzuchu i zebym mial fajnie wyrzezbiona klate :) marzenia :D ale czy da sie to zrobic majac 3 hantle 2x3kg i 1x2 kg?? Prosze o konkretne odpowiedzi:)

Artur Boruc is the BEST!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18324
A6w = kaloryfer a z hantelkami powinienes sobie ułożyc trening domatora i marzenie sie spelni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6
moge robic rano a6w??? i jeszcze zapomnialem ze mam drazek w futrynie;p
Moze jakis plan domatora pomoglibyscie ulozyc :D Bardzo bym podziekowal Hyhy:) i zeby ta klate miec :D:D mam fotki moge wam wyslac jak wygladam :D

Zmieniony przez - gutek92 w dniu 2007-06-12 22:41:33

Artur Boruc is the BEST!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6485
Konkretna odpowiedz:
- Brzuch da się zrobić bez sprzętu...
- O klacie cudownie wyrzeźbionej z takim sprzętem zapomnij...

P.s Dostaniesz się do reprezentacji polski to sprzęt będziesz miał dobry od 3 ligi w polskich klubach też jest już całkiem dobry dostęp pozdrawiam

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6
nie chodzi o cudowne wyrzezbienie klatki ale chociaz tak jak koles na zdjeciu

http://i7.photobucket.com/albums/y276/moczypompas/szkola042.jpg 

Artur Boruc is the BEST!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18324
trening domatora - Wyszukiwarka jest ich dużo a co do klatki to lepiej robic pompki i trenowac jakos klate niz nic nierobic .! Jest dużo osob w galeri zdjec co trenują treningiem domatora dają swoje zdjęcia i okazuje sie że mają swietne klatki..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8281
"nie chodzi o cudowne wyrzezbienie klatki ale chociaz tak jak koles na zdjeciu "

przeiceż ten koleś ma dobry brzuch, ale beznadziejną klatę
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
Najlepsze jest to ze ten koles klaty prawie nie ma Pod ta cienka skura to moze jakis 0,5cm grubosci miesien piersiowy jest i rzebra i nic poza tym Nie wiem do czego tu dazyc Chyba tylko i wylacznie do brzucha

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6485
"nie chodzi o cudowne wyrzezbienie klatki ale chociaz tak jak koles na zdjeciu

[i7.photobucket.com/albums/y276/moczypompas/szkola042.jpg] " - przeciez mowie, ze klaty cudownej sie nie da zrobic, a taka jak na zdjecie hm... rob pompki mysle, ze z 2 miesiace i bedziesz mial nawet lepsza... pozdrawiam

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7170
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceni Ktoś?

Następny temat

Prosba o odpowiedz w sprawie HIIT!!!!!

electro
Polecane artykuły