Szacuny
0
Napisanych postów
55
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
278
mam takie pytanie pytanie ktory zestaw bardziej polecacie??
1) BIOGENIX Cell Pump 665 g i jakis gainer
2)BIOGENIX Cell Pump 665 g i TREC NitroBolon 150 kaps
oczywiscie cel: masa i siła
Szacuny
0
Napisanych postów
98
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1567
Mam takie pytanko mam xp i cp to wiem jak brac tylko nie wiem jak zma i viata-min multiple sport i gold Omega 3 mam brac tak jak pisze na opakowaniach czy inaczej?