SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie odżywki brać??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 278
mam takie pytanie pytanie ktory zestaw bardziej polecacie??
1) BIOGENIX Cell Pump 665 g i jakis gainer
2)BIOGENIX Cell Pump 665 g i TREC NitroBolon 150 kaps
oczywiscie cel: masa i siła

Kazaam16

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5667
moim zdaniem zestaw 2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16702
zestaw numer 1 + do tego jakis jablczan, zeby te 50 dni jechac

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
cp i dieta zamiast gainera. dodatkowo jeszcze mono jakies 100g, brac po treningu jedynie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Kreatne olimpa 150caps i 4caps po treningu zawsze


zdr.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3138
zestaw nr 2 plus gainer w uzupelnieniu diety!!!
pamietaj dieta i trening to podstawa a nie suple!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 278
ale mi chodzi tez o to ktory zestaw bardziej ekonomiczniej wyjdzie?? bo nie jestem znowu jakim milionerem wiec o to mi tez chodzi

Kazaam16

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3138
ale Ty formuujesz pytania koles
jesli chodzi o ekonomie to 1 zestaw!
Sprawdz ceny na stronkach i bedziesz mogl sobie wszystko policzyc!
Nygus
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 278
no teraz nie wiem bo jedni polecaja to a drudzy co innego co do zestawu z gainerem mam aby taka watpliwosc czy po nim nie zaleje mnie tłuszczem??

Kazaam16

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1567
Mam takie pytanko mam xp i cp to wiem jak brac tylko nie wiem jak zma i viata-min multiple sport i gold Omega 3 mam brac tak jak pisze na opakowaniach czy inaczej?

Kliknij jezeli chcesz pograc
http://s2.metaldamage.pl/c.php?uid=161914 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy kreatyna naturell jest dobra?

Następny temat

TESTY BIAŁEK - SKŁADKI I WYNIKI

electro
Polecane artykuły