SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś jeszcze na pierwszy cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 252
Na półce rozłożone mam:

- WPC80% 2kg,
- Thyrotherm 60kaps,
- Fitness Authority Kre-Alkalyn 180g,
- Dekstroza + Tauryna 1,5kg (nie komentujcie tego Twisted Evil)

Moje pytanie jest więc takie, bo złapałem troszkę gotówki, a suple są nietknięte jeszcze, czy jest sens (albo może wskazanie wręcz) aby coś do tego dokupić? Głównie chodzi mi o polepszenie siły i suchego mięśnia (nie mówię o mega-masie).

Jest, a raczej będzie to mój pierwszy cykl.

Zmieniony przez - TorgarN w dniu 2007-05-18 08:45:58

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10411
Przede wszystkim dietka. Bez tego ani rusz.
Dextro nie potrzebne (ale nie bede komentowal heh)
jak dla mnie mozesz dorzucic:
Gold Omega 3
moze jakies witaminki jak nie masz i styknie.
pozdrawiam

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 252
Czy ja mówiłem że diety nie ma? Jest, jak najbardziej ;)
A co byście powiedzieli na drugą puszkę KA? 180g... sporo osób poleca mi rozwinięcię KA ze 180g w górę ;)

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm ja bym dowalil do KA jakiś dobry Stack Kreatynowy, jak masz kase ofkoz

Możesz spróbować White Flood'a, Horse Power, NOZ lub No-ShotGuna

jak nie masz kasy to wal jabłko do KA

dobrze jest łączyć w cyklu kilka rodzai kreatyny

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
dudek - to jego pierwszy cykl

ja bym dal sprawdzonego cell pumpa do tego KA

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a tam zobaczyłem efke to myslałem, że już jakiś zaawansowany kolo

to tak jak maximus w takim razie CP bedzie dobry
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10411
Nowe jablko trecka albo CP i GIT.

Zmieniony przez - WWJD w dniu 2007-05-20 00:24:00

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5333
Jak dla mnie CP jest słaby szkoda na to szmalu, jak juz chcesz cos działać to wez inny stack.
pzdr

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5856
a nie lepiej kupić sobie ładne tanie mono :D i odrazu zakupic coś jeszcze do k-a na drugi cykl ?? i położyć na półce:D po co dawać mega kombosy na 1 cykl ?? je

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
po co dawaj KA?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Pierwszy cykl też bym zaczął od mono. A później to już szerokie pole do popisu

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA+G Power/CP/WPC80/Gainer

Następny temat

Nitro 2 + KA

electro
Polecane artykuły