SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitro 2 + KA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Mam Nitrobolon 700 gram i dzisiaj zamierzam dokupić Kre-alkalyn z Olimpu. Mam pytanko jak to się powinno dawkować kiedyś wiedziałem ale zapomniałem.
KA rano
Nitro 5 gram przed treningiem
Nitro 10 gram i KA po treningu ??
w Jakich dawkach ten KA brać ??
Będę miał do tego jeszcze aminokwasy czyli amino 6800 to wiem że je tylko po treningu 8 kaps. Proszę o szybką odpowiedź.

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
DT
rano na czczo z 3g KA
pzred treningiem 15g nitro

DNT
rano 15g nitro
popoludniu z 3g KA

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Po treningu nie brać ani KA, ani nitro ?? możesz wytlumaczyc dlaczego tak proponujesz ??

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
mozesz po treningu mozesz na czczo i tak roznicy nie zobaczysz
Wazne zeby Nitro bylo przed

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Czemu jest takie ważne żeby nitro było przed ?? i w dodatku w takiej dużej dawce ?? po treningu naprawde nie potrzeba brać nitra ani KA?? Kurde ja cały czas żyłem w przekonaniu że po treningu dawka jest najważniejsza tak mi wiele osób mówiło, ale w takim razie widzę że byłem w błędzie. Mówisz że nie odczuje różnicy ?? Ale ogółem to coś mi da czy nie ?? KA tylko i wyłącznie na czczo mówisz więc oki dzięki, ale z tym nitrem całe 15 gram przed, nie będzie mnie mulić, bo nitro w dużych dawkach muli tak słyszałem zresztą. Możesz wytłumaczyć dlaczego po trneingu nic ?? Odrazu mówie że ja musze robic i siłke i boks i bieganie bo sie przygotowuje do walki. Głównie co to zależy mi na zwiększeniu wydolności organizmu wytrzymałości no i jakby siła poszła troszke to by było fajnie.

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
15g to nie jest duza dawka to jest zwykla dawka
a pzred treningiem po to zeby Cie spompowalo fajnie i poprawilo jakosc treningu
jak tak bardzo chcesz mozesz wziasc rano z 2g KA
i po Treningu z 2g

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
tak wiekszej roznicy nie bedzie;
ale ja tez zawsze biore porcje po treningu ; jednak jest to bardzo wazna pora - i na pewno wazniejsza niz rano na czczo, w dzien treningowy

wiec proponuje 10-15g przed treningiem nitro
a po treningu jedna wieksza porcje KA

w dzien NT rano na czczo nitro 10g
w porze treningu porcja KA


aminokwasy, ktore masz to aminy proste- je bierzesz w ciagu dnia uzupelniajac pule aminokwasów; dodaj porcje do 3-4 posilkow dziennie

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-05-18 12:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Nie chodzi o to że chcę, pytam się Ciebie bo widzę że jesteś doświadczony a jak mi ktoś mówił o tym to pewnie nie miał aż takiego pojęcia o tym. Ale słyszałem że po treningu poziom Kreatyny bardzo strasznie spada więc trzeba go uzupełnić. i jeszcze mam pytanko jak czasami mialbym 2 treningi dziennie no to po drugim treningu jak to bylby boks to wtedy brac nitro cyz KA ?? bede mial jeszcze amino 6800 i je po kazdym treningu bede bral czy tylko po biegu i boksie ?? bo po biegu nitra ani KA nie brac ??

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
po pierwszej przeczytaj co napisalem wyzej (tyczy sie to i kreatyny i aminow)
"Ale słyszałem że po treningu poziom Kreatyny bardzo strasznie spada więc trzeba go uzupełnić."
zle slyszales, nic nie spada..ale po treningu silowym Twoj organizm jest w fazie najwiekszego katabolizmu , co za tym idzie musisz mu dostarczyc po piersze weglowodowanów w celu odbudowania glikogenu, w dalszej fazie wlasnie kreatyne - dotrze tam gdzie powinna dotrzec najszybciej jak to jest mozliwe , a potem nie zapominac o pozadnym posilku potreningowym (w ktorym ma byc duzo wegli i duzo bialka);
bierz jak wyzej rozpisane;a co do drugiego treningu w ciagu jednego dnia mozan byloby to rodzielic np. porcje KA - 4kaps na 2 porcje po 2 kaps itd
ale to juz naprawde nie zrobi roznicy wiekszej

mozesz sobie zakupic antykataboliki ewentualnie jakies - moze juz masz; i lykac po treningu boksu np. glutaminy z 10-15g ; ogolnie widze duzo wysilku wiec przede wszystkim odpowiednio sie odzywiaj - nic wiecej, bo zadajesz setke pytan, a tak naprawde to wszystko jak zawsze odnosi się do jednego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
No jak pisałem tego posta to jeszcze nie widziałem że ty napisałeś. Hm więc oki zrobię tak jak mówisz, lecz w takim razie jak będę wiedział że robię drugi trening to wteyd wziąść mniejszą dawkę KA po treningu siłowym i potem po boksowaniu też wziąść, a jak nie będę robił drugiego treningu to po prostu większą dawkę po treningu siłowym. Ale w takim ukladzie przed boksowaniem brać nitro ?? i do beigania nie brać nic, biegał będę zazwyczaj wieczorem więc po biegu po prostu kostkę sera białego żeby dostarczyć białko i potem już idę spać.

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
bieganie nie ma tutaj nic do tego
ogolnie duzy wysilek/aktywnosc : boks, bieganie, silka nie wroza przyrostom masowym ale przeciez nie o to tutaj chodzi; wiec bedzie ok


nitro tylko przed siłowym!

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-05-18 12:39:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś jeszcze na pierwszy cykl?

Następny temat

Jak nie Xpand to co ? Rozsterki

WHEY premium