Narazie robie:
-przysiady ze sztangą na barkach 5x15,12,10,8,8
-wspięcie na palcach ze sztangą na plecach 5x20
-wspięcia na palcach w siedzie 5x20
Powtarzam 2 i 3 cwiczenie a nie mam nic na dwugłowe Uda.
Prosze o pomoc z góry dziękuje
Ilość wyświetleń tematu: 3296
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
https://www.facebook.com/FilmyKtoreZmieniajaZycie/photos/a.1433936366899118.1073741828.1433433930282695/1434660943493327/?type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=845830128789824&set=a.163427777030066.27088.100000885337703&type=1&theater
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
https://www.facebook.com/FilmyKtoreZmieniajaZycie/photos/a.1433936366899118.1073741828.1433433930282695/1434660943493327/?type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=845830128789824&set=a.163427777030066.27088.100000885337703&type=1&theater
james28Wiem archeolog ze mnie ale moze ktos mi wytłumaczy dlaczego kazdy poleca na czworogłowy 2 cwiczenia ?Wiem ze jest to duza grupa miesniowa ,ale zawsze mi sie zdawało ze przysiad załatwi cały czworogłowy (w koncu działa na wszystkie głowy owego miesnia:) to po co jeszcze je czyms atakowac??? dzieki i pozdr
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły