SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenie na tą część motyla

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896


jak w temacie

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Już próbowałem robiłem sztangą nachwyt podchwyt zmieniałem ciężar nawet zmniejszyłem do 60 kg przy wiosłowaniu z idealną techniką i zawsze czuje tylko ta górną część motyla. robiłem sciąganie drążka do karku, brody neutralny chwyt i tez nie bardzo. Troche mnie to tenerwuje bo dół pleców jest taki wąski i jeszcze przez prostowniki to smiesznie wygląda. na dole taki gruby mięsień o wokół niego nic.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Przyciaganie wyciagu dolnego w uchwycie v. Mocno scigaj łopatki i łokcie jak najbardziej do tylu powinno zadziałać. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Sprawdz sobie podciaganie wasko podchwytem, na mnie to dziala, ew na wyciagu przyciaganie drazka do szyji podchwytem wasko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
ja czułem ta częśc pleców robiąc wiosłowanie z krótszym nieco zakresem ruchu tzn gdzieś do okolic pępka, tylko ważne sprawa: cały czas utrzymywać napięcie mięśniowe sameu spinając plecy
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masowka czy rzezba ??

Następny temat

Łączenie partii

WHEY premium