Witam mam takie pytanie , jakie cwiczenie na plecy dodac do wiosłowania sztangą i MC jako 3? do tej pory robilem
1.podciaganie szerokim chwytem do brody
2.wiosłowanie
3.mc
che zmienic podciaganie bo nie przynosi mi ono zadnego efektu,zapewne robie to cwiczenie zle techniczne bo zamiast pleców angazują mi sie bicepsy...
czym mógl bym to ciwczenie zastapic??, jest to cykl masowy i mam dostep do wszelkiego sprzetu bo cwicze na siłowni
1.podciaganie szerokim chwytem do brody
2.wiosłowanie
3.mc
che zmienic podciaganie bo nie przynosi mi ono zadnego efektu,zapewne robie to cwiczenie zle techniczne bo zamiast pleców angazują mi sie bicepsy...
czym mógl bym to ciwczenie zastapic??, jest to cykl masowy i mam dostep do wszelkiego sprzetu bo cwicze na siłowni
Krzysztof Piekarz
pozdro
zlap sie tak jak Ci wygodnie a nie tak jak ksiazki karza i samemu probuj...mi osobiscie swietnie wchodzi uchwyt rownolegly do podciagania 