SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zamiast podciagania?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803
Witam mam takie pytanie , jakie cwiczenie na plecy dodac do wiosłowania sztangą i MC jako 3? do tej pory robilem
1.podciaganie szerokim chwytem do brody
2.wiosłowanie
3.mc

che zmienic podciaganie bo nie przynosi mi ono zadnego efektu,zapewne robie to cwiczenie zle techniczne bo zamiast pleców angazują mi sie bicepsy...
czym mógl bym to ciwczenie zastapic??, jest to cykl masowy i mam dostep do wszelkiego sprzetu bo cwicze na siłowni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
www.kulturystyka.pl/atlas
ja bym proponował sciąganie dązka wyciągu górnego do klaty lub karku (jezeli masz wyciąg)

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44
Ściąganie drążka wyciągu górnego, ale tak czy tak popracuj nad techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
nauczyc sie poprawnie podciagac a nie isc na latwizne
ja bym proponowal do karku

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Nie kapuje, jak podciagajac sie szerokim nachwytem do klaty
(tak, ze obojczyki prawie dotykaja drazka) mozna nie zaangazowac
grzbietu, przeciez to anatomicznie niemozliwe.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803
widocznie u mnie mozliwe-podciagam sie tak aby broda znalazla sie na wysokosci drazka lub wyzej , staram sie prowadzic cialo pionowo do góry bez zadnego szarpania, glównie kierowalem sie wskazuwkami do tego cwiczenia z Atlasu cwiczen. i poprostu mi nie wchodzi , robie po 10-12 podciagneic ostatnie kilka z pomocą partnera, po tym cwizeniu czuje ze mam mocno spompowane bicepsy a plecy jak by rozgrzane tylko..

na siłwoni mam wyciag i chyba zmienie podciaganie na sciaganie do karku pozatym podciaganie robie juz od dluszego czasu wiec napewno jakas zmiana sie przyda.

a zamieniajac podciaganie na sciaganie wyciagu dalej stosowac to cwiczenie jako 1 czy zmienic kolejnosc z i przestawic gdzies po wioslowaniu czy mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4004
Wcale nie jest powiedziane, że podciąga się nachwytem. Podchwyt faktycznie angażuje bicepsy. W zastępstwie dobre jest sciąganie wyciągu górnego szeroko do klaty bądź dolnego do brzucha siedząc. Ale i tak najlepiej wyćwiczyć podciąganie gdyż najefektywniej rozwija najszersze (nietylko je zresztą).

MC wziąłbym na sam przód bo angażuje największe partie i wymaga najświeższej siły. Potem wiosło i na koniec wyciąg. A jeśli podciąganie to na początek.

Zmieniony przez - eloelo230 w dniu 2007-04-18 17:11:39

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Ja bym zastapił zamiast wiosłowania sztanga, wziąść jakas większą hantle(ja obecnie pracuje na 40 kg)i robić wiosłowaniem hantelkiem pięknie pracuje najszerszy fajnie sie go czuje pozdro

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803
mysle zeby to cwiczenie wprowadzic od przyszlego miesiaca do swojego planu treningowego na plecy aby zmienic troche bodzec:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
a gdzie ćwiczenie na czworoboczny ( kaptury ) ?? Popracuj troche nad techniką i podciąganie traktuj jak rozgrzewkę ( 2-3 serie ) dodaj wiosłowanie hantlem chywem motkowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
musisz sie wczuc no zlap sie tak jak Ci wygodnie a nie tak jak ksiazki karza i samemu probuj...mi osobiscie swietnie wchodzi uchwyt rownolegly do podciagania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNOŚĆ- PORADY !!!

Następny temat

Pytanko

WHEY premium