SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Klatka , co byscie zmodyfikowali.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5545
Siema.Mam prosbe abyscie ocenili ten trening klatki (na mase) .Co byscie dodali/odjeli/doradzili. Z gory dzieks.

KLATKA
1. Wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2. Wyciskanie sztangielek w skosie (w górę) 4x (12 - 8) /staly ciezar/
3. Rozpiętki na płaskiej (skosie w gore, gdy priorytetem jest gorna czesc klatki) 3-4x 10 /staly ciezar/

assalam aleykom

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6510
ja bym zmienil kolejnosc cwiczen na: 2, 1, 3
Jesli masz mozliwośc to mozesz zamieniać rozpiętki na 'maszyne', ale to tylko opcjonalnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11605
mozesz zamiast rozpietek w 3 ćwiczeniu wrzucic przenoszenie sztangielki w poprzek ławki

na sucho też są efekty

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
zamiast płaskiej bym dał skos w dół, niewielki tak 20 stopni
kolejność może być, jak priorytetem będzie góra to góra jako pierwsze, aha zostaw rozpietki lub bramę, nie dawaj przenoszeni
pozdro

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Doradzanie jakichkolwiek zmian jest bezsensowne - jeśli nie wiadomo jakim planem ćwiczyłeś poprzednio. Jeśli robiłeś to samo przez 2 miesiące to należałoby zmienić wszystko.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
j/w
dawaj poprzedni trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 908
Może być, co do hantelek- lepiej 8 powtórzeń max i większy ciężar niż 12.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
moze mi ktos pomoze, poprzedni plan to:
4 serie progress skos sztangielkami
3 serie plaska progress
2 serie na bramie
Chce jakos mocniej obciazyc wewnetrzne i gorne rejony klatki
myslalem nad:
4 serie plaska - a moze dac tu na szerokosc barkow?
4 serie skos sztangielkami
i nie mam pomyslu na 3 cwiczenie, znowu brama?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
nie jest kulturalnei bez pytania autora tematu sie tak wp*****lac ...
tym bardziej ze jest post "masz pojedyncze pytanie ..."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6510
skoro w 1 cwiczeniu robiles skos sztangielkami to teraz mozesz zrobic wyciskanie sztangi na skosie

skoro brama byla to zamiast bramy daj maszyne.

takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984
Ja podam taki przykład:
1. Płaska ławka - wyciskanie stangielek/sztangi... uchwyt ciut szerzej niż barki...
2. Rozpiętki skos
3. Wyciskanie skos - sztanga/sztangielki... i znów z niezbyt szerokim uchwytem...

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol w przedramieniu

Następny temat

Plan trenongowy: wasze opinie i oceny ?!

electro
Polecane artykuły