Mam problem z barkami... Wszystkie partie miesniowe rozwijaja sie dobrze poza nimi. Robie unoszenia bokiem przodem i w opadzie Wyciskan sztangi niestety musze unikac z powodu problemow z kregoslupem. Czy da sie jakos zastapic to cwiczenie ?
robie 3 serie kazdego cwiczenia po 10 pow + 1 seria rozgrzewkowa z malym ciezarem 15- 20 pow.
czasem robie jeszcze odwrotne rozpietki na linkach 3 x 10
pozdrawiam
robie 3 serie kazdego cwiczenia po 10 pow + 1 seria rozgrzewkowa z malym ciezarem 15- 20 pow.
czasem robie jeszcze odwrotne rozpietki na linkach 3 x 10
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
Atlas ćwiczeń i do roboty -
)

.