SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rady dla początkującego nastolatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26
Mam 15 lat i chciałbym jakoś rozwinąć się fizycznie, gdyż jestem raczej słaby jak na swój wiek. Od września zamierzam zapisać się na Karate, ale do tego czasu i potem zresztą też chcę trenować trochę w domu. No i nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Ćwiczę hantelkami 3kg robie przysiady pompki brzuszki, probóje sie podciagac ( w tej kolejnosći). czy to dobra kolejnosc? co jeszcze mam robic? rozciagac sie? jezeli tak to kiedy? po cwiczeniach, przed?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
https://www.sfd.pl/Masz_14-16_lat_Sport_i_wychowanie_fizyczne-t202288.html

karate ok, rozciaganie tez. pompki, przysiady zwykle tez. cwiczenia z hantlami odpusc jeszcze na troche

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17942
polecam pływanie, świetny i zdrowy sport, nabierzesz siły, kondycji rozciągniesz się, sylwetka napewno też będzie dobrze się prezentować, naprawde polecam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Rozciagaj sie do karate
https://www.sfd.pl/temat134922/ 
http://www.q3arena.gry.wp.pl/users/sai/sw/rozciaganie.rar 

Podciagaj sie na poczatku nachwytem najlepiej jak nei dajesz rady to staraj sie powoli spuszczac

Basen tez daje rade 1-2x w tygodniu.

Trneing domatora mzoesz zobaczyc

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3698
a trening domatora? moze to jest dobre dla ciebie?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3698
nie doczytalem wypowiedzi zawodnego :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
Gdy ja zaczynałem tez oczywiscie próbowalem machac hantelkami, ale wiecej da Ci basen. Najlepiej moim zdaniem staraj się troche przytyć przed tym jak zaczniesz ćwiczyc na siłowni. Radze kickboxing. wiecej jest treningów siłowych np. pompek czy czegos takiego.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26
nie chce kickboxingu, z siłownią troche poczekam. nie chce byc na razie jakims super gosciem, moze kiedys. teraz chce po prostu dorównac rówiesnikom.

tylko nie wiem czy robie to własciwie. najbardziej interesuje mnie kolejnosc wykonywania cwiczen: najpierw hatelki 3 kg. przez 30 min. potem 50 przysiadów, a potem ile dam rade pompek: 1-5. potem 100 brzuszków na koniec proboje sie podciagac.

czy to jest własciwe?

poszukam w necie jakichs artów o rozciaganiu i bede to robił, ale ekiedy to mam robic ? na koncu na poxczatku?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..poki co mozesz sprobowac treningu domatora,
ale w Twoim wieku j/w jush pisali bdb wyjsciem bedzie czeste uczeszczanie na basen ,
zlapiesz kondycje,troche sie poprawią ogolnie warunki i jush jakies przygotowanie do cwiczen zawsze bedzie
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 930

I know ,I can
Be who I want Be

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26
pomoze mi ktoś?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jarot09 / BLOG - cel: siła i masa !

Następny temat

Joga

Shoty
Polecane artykuły