SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"Na masę" i "na rzeźbę" w jednym tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7698

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1847
Czy można w planie treningowym umieścić ćwiczenia na masę i na rzeźbę ?
Oczywiście na inne partie mięśniowe, czyli np:

WTOREK:
uda (rzeźba) + brzuszki
CZWARTEK:
klatka (masa) + bicepsa (masa) + brzuszki
SOBOTA:
uda (rzeźba) + brzuszki

Szukałem przez SZUKAJ ale nie dało to większych efektów.. pomóżcie ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
czytaj więc;

https://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.html

i nie odświeżaj starych tematów!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-12-28 19:26:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12900
albo sie rzezbisz albo masujesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38637
A co chcesz tym osiagnac?

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1847
No cóż... chciałbym uzyskać przyrost w jednych partiach mięśniowych a w innych lepsze "wyrzeźbienie" bez przyrostu masy.. Ale z tego co mówicie to chyba jest to nie możliwe. Czy jednak?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1745
Raczej nie możliwe, najpierw zrób mase + dieta a potem to ładnie przerób na rzeźbe + dieta.

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1847
okej, thx za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4146
jeszcze dorzuć siłe i bedzie ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12789
A co to są "ćwiczenia na rzeźbę" i "ćwiczenia na masę"?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8043
A co to są "ćwiczenia na rzeźbę" i "ćwiczenia na masę" ?

Podejrzewam, ze cwiczenia typowo na mase to wszelkie wyciskania, przysiady itd... a na rzezbe to pewnie m in maszyny, jakies lzejsze cwiczenia typu rozpietki lub przenoszenie.

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12789
Też tak podejrzewam. Ale to bulszit jak nic, przecie te ćwiczenia "na rzeźbę" nie mają żadnych cudownych właściwości miejscowego spalania tłusczu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4061
bo do rzeźby trzeba jeszcze stosować dietę i robić aeroby czyli biegać,jeździćrowerem itp żeby spalićtłuszcz. I w cwiczeniach na rzeźbe jest dużo serii i dużo powtórzeń w ćwiczeniu np. 9-12 serii po 12-20 pow ( tak przykłądowo) i z "małym obciązeniem" tzn nie z maxymalnym którym mozesz ćwiczyć.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

The Base Of This Shit- nieco odmienny styl treningu

Następny temat

masówka do oceny

electro
Polecane artykuły