Czy można w planie treningowym umieścić ćwiczenia na masę i na rzeźbę ?
Oczywiście na inne partie mięśniowe, czyli np:
WTOREK:
uda (rzeźba) + brzuszki
CZWARTEK:
klatka (masa) + bicepsa (masa) + brzuszki
SOBOTA:
uda (rzeźba) + brzuszki
Szukałem przez SZUKAJ ale nie dało to większych efektów.. pomóżcie ; )
Oczywiście na inne partie mięśniowe, czyli np:
WTOREK:
uda (rzeźba) + brzuszki
CZWARTEK:
klatka (masa) + bicepsa (masa) + brzuszki
SOBOTA:
uda (rzeźba) + brzuszki
Szukałem przez SZUKAJ ale nie dało to większych efektów.. pomóżcie ; )
Krzysztof Piekarz
