Witam mam za oszczedzone 200zl i chcialbym zakupic za to jakies suple na mase wiem ze to jest malutka kwota ale lepiej chyba z suplami niz bez.
Jak by byl ktos laskaw podac kilka dobrych preparatow z cenami i po ile mam tego brac to bym byl wdzieczny, a i jak byscie mogli pisac pelnymi nazwami to by bylo jeszcze lepiej bo w niekturych skrutach sie gubie;/.
Dodam jeszcze ze juz kiedys bralem kreatyne ale mialem w tedy z 14lat i za bardzi na mase nie dalo ;/ sile owszem ale w tedy nie mailem zadnej diety i moje pojecie o trenigu troche inaczej wygladaloteraz mam juz prawie 18lat 85kg i 187cm trening w budowie i jakas tam diete:P
Jak by byl ktos laskaw podac kilka dobrych preparatow z cenami i po ile mam tego brac to bym byl wdzieczny, a i jak byscie mogli pisac pelnymi nazwami to by bylo jeszcze lepiej bo w niekturych skrutach sie gubie;/.
Dodam jeszcze ze juz kiedys bralem kreatyne ale mialem w tedy z 14lat i za bardzi na mase nie dalo ;/ sile owszem ale w tedy nie mailem zadnej diety i moje pojecie o trenigu troche inaczej wygladaloteraz mam juz prawie 18lat 85kg i 187cm trening w budowie i jakas tam diete:P
Krzysztof Piekarz
