SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase za 200zl???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 836
Witam mam za oszczedzone 200zl i chcialbym zakupic za to jakies suple na mase wiem ze to jest malutka kwota ale lepiej chyba z suplami niz bez.

Jak by byl ktos laskaw podac kilka dobrych preparatow z cenami i po ile mam tego brac to bym byl wdzieczny, a i jak byscie mogli pisac pelnymi nazwami to by bylo jeszcze lepiej bo w niekturych skrutach sie gubie;/.

Dodam jeszcze ze juz kiedys bralem kreatyne ale mialem w tedy z 14lat i za bardzi na mase nie dalo ;/ sile owszem ale w tedy nie mailem zadnej diety i moje pojecie o trenigu troche inaczej wygladaloteraz mam juz prawie 18lat 85kg i 187cm trening w budowie i jakas tam diete:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"Twoja wypowiedz sugeruje iz jestes 15letnim sezonowcem ktory stwierdza iz za jakas kwote pieniedzy mozna nakupic odzywek i w krotkim czasie stac sie "duzym". "

Czy masz problemy z pojmowaniem rzeczywistości?? Moja wypowiedź wyraźnie przeczy temu o czym piszesz. Napisałem krótko i zwięźle ale jak widać masz jakieś problemy z rozumieniem czytanego textu.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
Ja proponuje mono i carbo, bo jak masz diete nic wiecej nie potzreba raczej... i kase zaoszczedzisz na kolejne cykle.. monohydrat creatyny :] i carbo- weglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
Polecam MICRONIZED CREATINE UNIWERSAL 500g i jakies carbo(Jak wyzej). Dieta jest najwazniejsza!Trzymaj ja i bedzie dobrze.

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 836
Nie lepsze CREATINE CITRATE od zwyklego mono?? Ja chcialem do tego kupic jeszcze GLUTAROL 1000 (czytalem ze w trening na mase glutamina jest bardzo wazna) i jakies HMB zeby dalo kopa kreatynie.
Jeszcze 1 pytanie czy inwestowac cos w jakies bilko/gainer?

https://www.sfd.pl/Dieta+Trening_na_mase_co_i_jak_-t315251.html<--Moja Dieta jak by ktos mogl looknac czy wystarczy bialek i weglow to bylo by git.

Pozdro.

Zmieniony przez - Ziomgda w dniu 2007-02-09 21:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
Typowe (błędne) podejście. Człowieku jak nie masz co z kasą robić to moge tobie podać numer moje konta. Masz 200 zł kup za to monohydrat creatyny mc olimp 53 zl bodajrze, do tego carbo bx biogenix czy jkoś tak jak sie skonczy kup znowu, ostrowie wpc 80 - kupuj jak sie skonczy to nastepne.

Na pusty żołądek rano jak wstaniesz 4 kapsy crety po 30 jakn nie wiecej min sniadanko.

trening a po nim carbo i 4 capsy crety po 30-40 min ostrowie za kolejne 30-40 min posiłek po treningowy.

na noc 30g ostrowi + twarog + troche oliwy (cała noc bedzie sie stopniowo wchłaniać)

To jest wyjście dla ciebie potem po cyklu bierz dalej carbo + ostrowie by spadkow nie bylo. I to jest wyjście na 1 cykl, zachowaj kase na nastepny.

moja jest taka rada że szkoda kasy a wyniki bedą takie same.

i niech cie bog chroni przed hmb!!! poczytaj o tym.. 3 miechy by cos bylo czuć, drogie w ****e, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 836
Heh bralem juz kiedys z 2-3 razy sama kretke i z masa i rzezba bylo kruch sily troche przybylo ale w tedy nie bylo diedty;/.No ale jak mowicie ze mono , carbo i dieta wystarcza no to dobra sprubujemy dzieki za porady

Plx sprawdz ktos jeszcze raz moja diete i powiedz czy czasem weglow nie za malo. Jak nie suple to niech Dieta bedzie odpowiednia bo nie chcialbym sie po cyklu dowiedziec , ze jednak cos w diecie zje***em
oto link plx looknijcie [https://www.sfd.pl/Dieta+Trening_na_mase_co_i_jak_-t315251.html<--Moja] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
jak to nie jest 1 cykl na mono to teraz polecam mono + cp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 836
Sorry, ze takie glupie pytania zadaje, ale jestem tu nowy i troche sie gubie w tych skrutach CP-pelna nazwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
cell pump duzy kup i mono rano cp a po treningu mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3513
lepiej będzie jak narazie zmienisz tą "jakąś tam dietę" na porządną i wtedy będziesz dobierał suplementy pod kątem tego czego brakuje w diecie np. białko lub www itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
ja mu napisałem bialko ( ostrowia wps 80 ) weglowodany ( garbo bx jablko biogenixa ) + monohydrat creatyny ( mega caps olimp creatyna) i cell pump
a i jeszcze zma apteczne ale to sobie na forum znajdz


bilako i weglowodany do brakow w diecie i nie zapominaj ze tluszcze sa bardzo wazne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm+Olimp System Protein 80+carbo??

Następny temat

CP + Nitro II

WHEY premium