i RESPECT !!! Co to jest za gostek ? Bo to jest nasz człowiek hehe... A może na forum się udziela hmm ?
Przykładowy filmik z tym gościem:
od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem
Ilość wyświetleń tematu: 7079
i RESPECT !!! Co to jest za gostek ? Bo to jest nasz człowiek hehe... A może na forum się udziela hmm ?
od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem
Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Sie skacze sie pływa ciałko też sie zaj**iste ma, bajerka jest. No pain, No gain. Go out here and start train.
Pozdrawiam TiGy :)
I jeszcze jedno czy uważasz, że możliwe by było dojście do takiego poziomu tłuszczu bez spalaczy...od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły