SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

środek klatki słaby

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16500

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 386


witam, jak proponujecie ćwiczyć zeby wybić środek klaty, tj wewnętrzne części mięsni piersiowych stykające się przy mostku? boki mam dość dobrze rozwiniete ale na srodku jakos biednie.
chodzi o samo trzymanie sztangi/sztangielek i zakres ruchu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40418
polecam wyciskanie hantli na skosie z supinacją

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
o właśnie ja potrzebuje identycznej pomocy bo też mam te rejony słabe bardzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1656
Przeżućcie się na sztangiielki, kupcie sobie balony i dmuchajcie (najlepiej takie grube)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14576
też mam ta czesc klaty słabo rozwinieta

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 445
wyciskenie na ławce waskim chwytem albo waskim na skosie albo własnie hantelkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2347
wyciskanie waskim uchwytem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3762
SKOS ze sztanielkami + supinacja jak kolega wyżej napisał

oprócz tego można dodać maszynę "butterfly" jak zwał tak zwał


no i zaczynac trening nie od płaskiej a od skosu ... działaj a za miesiąc
nadrobisz sporo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13145
ja byłęm na kontroli u lekaża i mi mówił że też mam niejsze mięśnie w środku klatki ale się się odbuduje,poniewaz jesli siejest starszym to one rosą ok 18/19rok zależy od osoby ale jak jak chcesz to troszkę wypełnić to tylko hantle na ławce,pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13145
sorki ale napisałem źle poinno pisac lekarza :P za pomyłkę przepraszam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1437 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34582
zapoznaj sie z tematami ktore sa podwieszone w tym poscie
https://www.sfd.pl/klata,_sogi-t306317.html
troszke poczytasz i wszystko bedzie jasne

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia.

Następny temat

REDUKCYJNE FBW!! !! !! Proszę o pomoc fachowców;)

electro
Polecane artykuły