Oceńcie mój plan treningowy:
Poniedziałek+ rozciąganie
10*3' i minuta przerwy
Wtorek+ rozciąganie
Znalazłem sobie bardzo stromą górkę w lesie(ok.150 metrów) i biegam ten odcinek w 2 seriach po 6 razy przerwa między seriami to 10 minut przerwy truchtu
Środa+ rozciąganie
2*3'+2*2'+2*1' przerwy 4',6',3',6',4'
Czwartek+ rozciąganie
Znalazłem sobie bardzo stromą górkę w lesie(ok.150 metrów) i biegam ten odcinek w 2 seriach po 6 razy przerwa między seriami to 10 minut przerwy truchtu
Piątek+rozciąganie
10*3' i minuta przerwy
Sobota+rozciąganie
15 kilometrów biegu
Niedziela wolna
Czy ten plan treningowy poprawi mój czas na 800 metrów(2:29 chodzę do drugiej klasy gimnazjum), bo chce pojechać na zawody szkolne. Jeśli gdzie jest mój plan zły to go poprawcie.
Poniedziałek+ rozciąganie
10*3' i minuta przerwy
Wtorek+ rozciąganie
Znalazłem sobie bardzo stromą górkę w lesie(ok.150 metrów) i biegam ten odcinek w 2 seriach po 6 razy przerwa między seriami to 10 minut przerwy truchtu
Środa+ rozciąganie
2*3'+2*2'+2*1' przerwy 4',6',3',6',4'
Czwartek+ rozciąganie
Znalazłem sobie bardzo stromą górkę w lesie(ok.150 metrów) i biegam ten odcinek w 2 seriach po 6 razy przerwa między seriami to 10 minut przerwy truchtu
Piątek+rozciąganie
10*3' i minuta przerwy
Sobota+rozciąganie
15 kilometrów biegu
Niedziela wolna
Czy ten plan treningowy poprawi mój czas na 800 metrów(2:29 chodzę do drugiej klasy gimnazjum), bo chce pojechać na zawody szkolne. Jeśli gdzie jest mój plan zły to go poprawcie.
Krzysztof Piekarz
