SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy na 800 i 1500 metrów

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1307
Oceńcie mój plan treningowy:
Poniedziałek+ rozciąganie
10*3' i minuta przerwy
Wtorek+ rozciąganie
Znalazłem sobie bardzo stromą górkę w lesie(ok.150 metrów) i biegam ten odcinek w 2 seriach po 6 razy przerwa między seriami to 10 minut przerwy truchtu
Środa+ rozciąganie
2*3'+2*2'+2*1' przerwy 4',6',3',6',4'
Czwartek+ rozciąganie
Znalazłem sobie bardzo stromą górkę w lesie(ok.150 metrów) i biegam ten odcinek w 2 seriach po 6 razy przerwa między seriami to 10 minut przerwy truchtu
Piątek+rozciąganie
10*3' i minuta przerwy
Sobota+rozciąganie
15 kilometrów biegu
Niedziela wolna

Czy ten plan treningowy poprawi mój czas na 800 metrów(2:29 chodzę do drugiej klasy gimnazjum), bo chce pojechać na zawody szkolne. Jeśli gdzie jest mój plan zły to go poprawcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1307
Mój plan trochę zmieniłem:
Poniedziałek:
10*3'/3';2';1'
Wtorek:
5*7'/5'
Środa:
4*3'/3' i 8*2'/1'
Czwartek:
to co w poniedziałek
Piątek:
to co we wtorek+po treningu lekka siła biegowa
Sobota:
to co w środę+6 km biegu ciągłego
Niedziela:
Odpoczynek

Forma mam nadzieje, że przyjdzie na kwiecień 2007 roku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1307
I robie jeszcze brzuszki trzy razy w tygodniu(3 minuty brzuszków na maksa, minuta przerwy i tak 10 razy). Jaki jest limit w wyciskaniu na klate i pomkach, który jeśli się go przekroczy to się wolniej biega.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2654
jeśli wyciskasz i robisz plan na siłe, a nie mase, to takowego limitu nie ma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1307
Jak oceniacie plan treningowy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6177
co do brzuszkow - efektywniejszy bedzie jakis zestaw cwiczen np. 8minutowy abs
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2212
Troche hardcorowy ten plan. W szczególności to 10*3` może by to zamienić na 3*7`. Po co to te 1 minutówki? lepiej zrób jakiesz krutkie tempóki 4*4`. Siłe biegową to też ładną sobie zafundowałeś. Pozostaje życzyć sukcesu, bo determminacji ci niebrakuje:)
Ps. jeszcze jedno, takie długie rozbieganie jest chyba zbędne można je troche skrucić

Zmieniony przez - Michalqqq w dniu 2006-10-11 20:37:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1307
Dziękuje za pomoc. Podsumowując ten trening wyrobi dobrą silę biegową potrzebną na 800 metrów i poprawi mi czas na 800 metrów(2:29). Mam jeszcze zamiast 10*3'-biegać 7*3'. Żadnych waszych wskazówek nie przegapiłem?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1307
Biegałem 6 kilometrów dzienie, ale plan treningowy zmieniłem, bo mimo wysiłku na bieganiu 6 kilosów- nie jeździłem na zawody.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2212
6 razy w tygodniu trening to sporo, uwazaj żeby się nieprzetrenować. Siłe biegowa to rób raz w tygodniu, powinno wystarczyć i możesz poświęcić kilka tych podbiegów żeby zrobić jakieś wieloskoki, skiby itp.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6
ja mam czas na 800m 2.42 na przełajach a na 1.200m 3.40 na przełajach

/marchewa ziom,

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1307
Czy te sprinty w we wtorek i czwartek można zastąpić czymś efektywniejszym?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka powinna byc wysokosc siodelka w BMX-ie?

Następny temat

PLan treningowy pływanie pomocy

electro
Polecane artykuły