SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

3 cykl kreatynowy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
Witam. Jestem juz po 2 cyklach na kreatynie mono. Zamierzam zaczac 3 cykl.I stad moje pytanie. Dalej jechac na mono czy moze jakas inna?
I oczywiscie co do kreatyny. Oczywiscie efektem ma byc - masa. czekam na rady. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
to zależy od Twoich funduszy
jak masz kasę to wal stak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26142
bierz staka

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
ok. a jaki byscie polecali. moze byc KO? chociaz troche kosztuje. a co tego stacka?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59654
nie che zakladac odzielnego posta chce sie zapytac ile pwoinna trwacregenerecja po 6 tygodniwym cyklu mono + nitro?????

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16693
2 tyg regeneracji powinno wystarczyć

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41087
2 tygodnie???
chyba chciales powiedziec 6 tygodni

a na 3 cykl polecam 2x male CP powinno niezle Cie kopnac.

Zmieniony przez - WRC7707 w dniu 2006-03-07 15:27:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59654
jedni mowia ze 2 drdzy 6 tyg a czy ten trenig bedzie dobry???????
https://www.sfd.pl/temat251836/#post4 

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
WRC7707
powiedz mi jeszcze jak najlepiej brac cell pump.
DT rano i po treningu po 9g.
DNT tylko rano czy w porze treningu tez
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hator regeneracja powinna trwać 1-2 tyg.
Regeneracja to znaczy albo nie ćwiczyć albo takie lajtowe treningi

natomiast odstęp do następnego cyklu kreatyny powinnien trwać 6 tygodni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1277
Ja bym odstawil juz Mono bo wiem po sobie, ze juz tak Cie nie "kopnie" jak pierwsze cykle. A co do regeracji po cyklu to tak jak w/w, czyli 6 tygodni.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja i wytrzymalosc ?

Następny temat

suplementacja w sztukach walki

electro
Polecane artykuły