Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
530
Witam. Jestem juz po 2 cyklach na kreatynie mono. Zamierzam zaczac 3 cykl.I stad moje pytanie. Dalej jechac na mono czy moze jakas inna?
I oczywiscie co do kreatyny. Oczywiscie efektem ma byc - masa. czekam na rady. pozdrawiam