SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - Olimp - tomot - podsumowanie str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
rośnij byku

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Powodzenia. Będę śledził.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Dzisiaj zaczynam trening, przy okazji zweryfikuję go i naniosę ewentualne poprawki.

Myślę, że w przyszłym tygodniu już zacznę suplementację.
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Tomot - jeszcze dogaduję szczegóły... Jutro masz "rozpiskę" na suple.
Pozdrawiam - Sławek.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Ok Sławku. Nie pali się nigdzie
Pozdrawiam
****************

Już po pierwszym treningu-rozgrzewce. Krótko opiszę.
Acha będę podawał ciężary tylko w "głównych" ćwiczeniach. Chyba, że macie inne życzenia, bo testy są dla Nas wszystkich.

Środa - klatka, bicepsy

1)Wyciskanie sztangi na ławce poziomej, chwyt szeroki 80kgx10, 90kgx8, 100kgx6, 90kgx6
2)Seria podwójna 4x (stały ciężar w ćwiczeniach)
-Wyciskanie sztangielek na ławce skosie 10, 10, 10, 10
-Brama 12, 10, 10, 10

3)Uginanie przedramion ze sztangą 45x10, 47,5x9, 47,5x8, 45x8, 45x8
4)Uginanie przedramienia ze sztangielką, modlitewnik 10, 10, 10, 10, 10 (stały ciężar)


Czyli jak widać przeciętniak ze mnie i dobrze(dla testu), bo wiele ludzi będzie mogło przyrównać postępy na swoich cyklach.



Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-03-01 20:17:42
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Tomot - wyślij mi na priva nr telefonu. Mam kilka pytań... Nie chce mi się pisać... Telefonicznie doprecyzujemy to w kilka minut.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Dzisiaj trening zrobiłem wcześniej. Wieczór mam zarezerwowany na milsze i ciekawsze sprawy
Jestem niedługo po kontuzji pleców. Ciężary małe, ale i tak czuję "coś" w lędźwiach po treningu.

Czwartek - Nogi

1)Przysiady ze sztangą na barkach 80kgx10, 90kgx8, 100kgx6, 90kgx8 (piątą serię odpuściłem)
2)Prostowanie nóg 10, 10, 10 (stały ciężar)
3)Uginanie nóg 12, 12, 10, 10, 10 (progresja ciężaru w seriach 1=2<3=4=5)
4)Wspięcia na palce stojąc 15, 15, 12, 12 (na jednej nodze)

Spięcia brzucha 3x
Unoszenie nóg wisząc na drążku 2x
**************
Sławku poszedł mail.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
TOm0t
ja miałbym jedną uwagę co do treningu nóg a raczej łydek.
Dorzuć może wspięcia siedząc ze sztangą na kolanach bo same wspięcia słabo działają na płaszczkowate bez tego ćwiczenia łydki nie będą kształtne i dobrze podcięteOstatnio moj trening łydek nie może się odbyć bez tego ćwiczenia-zauważyłeś pewnie jak ono działa
tak ode mnie
joł

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-03-02 15:26:54

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Mam taki "sprzęt" dorobiony do ławki, to na nim będę to robił, bo ze sztangą to niewygodnie.

Może 2 serie stojąc(czasem na jednej nodze a czasem na dwóch, z gościem na barkach) i 2-3 serie siedząc będę robił.

Dzięki za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589

spoko
ładnie podkreślone łydki to powód do dumy lepsze to niż bardzo masywne pachoły
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand+CellPump + aeroby

Następny temat

jakie preparat ziola na pozbycie sie wody podskornej??

electro
Polecane artykuły