SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Olimp - tomot - podsumowanie str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Cyklon rzeźnia, aż ci zazdroszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
bedziesz moze stosował jakies aroby a jak tak to w jakie dni przychylam sie do banana KO po treningu

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Aerobów nie planuję. To cykl na suchą masę. KO będzie rano i prawdopodobnie przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Skoro Sławek tak zalecił.. Ja KO robiłem akurat przed i po treningu i było si.. Uważam jednak, że operować to raczej można dawką rano lub przed treningiem, po powinno zostać, ale.. Cykl przewypas, musi być grubo

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A ja myślę, że żadna z tych mozliwości nie przyniesie na tyle lepszych efetów, żeby były dla mnie widoczne.

Chcę brać przed treningiem, bo tak mi bardziej odpowiada.

Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-03-06 23:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
jasne, każdy wie jakie dawkowanie na niego najlepiej działa. powodzenia, będę bacznie śledził temat.. Rozumiem, że tu celem jest przyrost masy mięśniowej przy jak najmniejszym przyroście %bf..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tomot - OK - jeżeli tak Ci pasuje i sam decydujesz się na zwiększenie dawek...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035


Dziś troche zabawy z piersiami (kurzymi niestety).

Po lewej mięsne serduszko do porcjowania.
Po prawej gotowe porcje do zamrożenia każda ok 150-170g. Mniam.

Jutro wersja dyskotekowa, czyli klatka i bicepsy.
Pojedzony (twaróg + oliwa) zaraz do spania. Dobranoc.

Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-03-07 23:20:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
to w końcu ile opakowań poszczególnych supli sponsoruje olimp a ile sam dokupujesz??

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
tomot srce jesz ?? dobre ??

a ty te kury cąłe kupujesz bierzesz tasak i w rzaźnika sie bawisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand+CellPump + aeroby

Następny temat

jakie preparat ziola na pozbycie sie wody podskornej??

WHEY premium