SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

hst-plan

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 916
Witam!Chcialem dac swoj plan do oceny:

Nogi:
-martwy ciag na prostych nogach lub wypychanie skosne na maszynie ( na przemian co 2 trening) x1
-wspiecia na palce w siadzie x2

Klatka:
-wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej x2
-wyciskanie sztangielek na ławce skośnej x1

Plecy:
-podciaganie na drążku wąskim chwytem x1
-ściąganie drązka szerokim uchwytem w siadzie x1
-wioslowanie x2

Barki:
-wyciskanie sztangi sprzed głowy x2
-podciaganie na drążku do karku szerokim chwytem x1
-unoszenie sztangielek bokiem w górę x1

Biceps:
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc x2

Triceps:
-prostowanie ramion na wyciagu stojac x1
-wyciskanie jednoracz sztangielki x1

Brzuch: 6 weidera

Moje uwagi:
- nogi-> cwicze karate dlatego nogi musze oszczedzac ;)
- plecy-> musze poprawic dolna czesc
- barki-> przede wszystkim przody
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
Nogi:
-martwy ciag na prostych nogach lub wypychanie skosne na maszynie ( na przemian co 2 trening) x1
-wspiecia na palce w siadzie x2

OK tylko rob normalne przysiady


Klatka:
-wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej x2
OK
-wyciskanie sztangielek na ławce skośnej x1
wywal

Plecy:
-podciaganie na drążku wąskim chwytem x1
-ściąganie drązka szerokim uchwytem w siadzie x1
wywal

-wioslowanie x2
daj podciaganie w szerokim nadchwytem

Barki:
-wyciskanie sztangi sprzed głowy x2
-podciaganie na drążku do karku szerokim chwytem x1
OK

-unoszenie sztangielek bokiem w górę x1
wywal

Biceps:
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc x2
daj sztange

Triceps:
-prostowanie ramion na wyciagu stojac x1
-wyciskanie jednoracz sztangielki x1
rob francuskie w siadzie


Brzuch: 6 weidera
cwicz normalnie z progresja ciezarow


Moje uwagi:
- nogi-> cwicze karate dlatego nogi musze oszczedzac ;)
to rob mniej serii ale napewno nie rezygnuj z przysiadow
- plecy-> musze poprawic dolna czesc
w takim razie rob normalny martwy
- barki-> przede wszystkim przody
o barki sie nie martw, napewno pojda do przodu

doradca w AD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 916
Dzieki za rady mam jeszcze pytanie czy 2 serie na plaskiej to troche nie za malo? co do 6 weidera jestem przy 23 dniu i zamierzam dokonczyc ;) a co do barkow to chodzilo mi o przednie aktony, a nie o to czy pojda do przodu :) he
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 539 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4487
od kiedy to podciaganie na drazku do karku jest na barki?
Pytasz czy 2 s na klatke to nie za malo?
Jesli robiles juz HST to powinienes wiedziec jesli nie to nie ma innej rady jak robic i jak by co dolozyc.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atlas ćwiczen

Następny temat

HST i opuszczony trening

electro
Polecane artykuły