Szacuny
1
Napisanych postów
50
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2669
tak jak w temacie. czy taki plan bedzie ok?
pn klata triceps
Wt Barki Biceps
S wolne
Cz wolne
Pt klata barki
Sob plecy biceps
Nd wolne
Michail mowił ze trening jest lipny. wie ktos dlaczego? skoro plan jest podobny do treningu Michaila Trening III cykl 1 tylko ze tri i grzbiet są robione 1 x w tyg
Szacuny
13
Napisanych postów
1254
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4353
klata + triceps a w piątek plata + barki... to się nie trzyma kupy a pozatym zgadzam się że jak byś chodził 4 razy w tygodniu to zrób raz ale pożądnie i to WSZYSTKIE mięśnie czyli nogi też rób
a po drugie to nie wiem czy starczyło by ci 4 dni na regeneracje żeby 2 razy w tyg cwiczyc klate
Szacuny
38
Napisanych postów
4168
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
16830
o ile to trening na mase to nie starczy. ale istnieje teorytycznie możliwosc, że np gościu się rzeźbi i na treningach się jedynie pompuje. dlatego właśnie zadałem pytanie na co to ma byc trening
Szacuny
4
Napisanych postów
510
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
28014
uzupełnij profil. co do tematu to nie widze za bardzo sensu cwiczyc klatki 2x w tygodniu to samo jezeli chodzi o barki. biceps czemu nie :) chociaz zalezy od stazu i od tego co chcesz osiagnac, podaj wiecej informacji
Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!
Szacuny
80
Napisanych postów
8751
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
42589
Plan lipny ponieważ :
-niektóre partie nie maja czasu na regeneracje. Przeanalizuj i popraw błąd.
Tak samo nie widze sensu ćwiczyć klatki, barków i bicepsów 2x w tygodniu. Jak chcesz ćwiczyć partie 2x w tygodniu to tylko jedna i to przez ok 6 tygodni.
pozdro
a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
Szacuny
20
Napisanych postów
1002
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
19653
imho każdą partię powinno się ćwiczyć raz w tygodniu.
Organizm nie ma czasu na regenerację ,po początkowym wzroście następuje zastój i możliwość kontuzji.Wydaję się ,że zastój spowodowany jest zbyt lekkim treningim i dokłada się kolejne serie.
A po prostu organizm jest przemęczony.
Szacuny
1
Napisanych postów
50
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2669
wykonuje trening siłowy po 7-8 pow kazda seria na maxa. a moge jechac taki trening z 1,5 miecha a potem normalnie robic all 1xtyg(klata 2x tyg jako priorytet)
Szacuny
1
Napisanych postów
50
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2669
17 lat 184 cm 85 kg cwiczyłem 1,5 roku temu przez 1/2 roku. od wrzesnia wznowiłem systematycznie treningi. zalezy mi głównie na sile potem pomysle o rzezbie.