SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Klatka barki i biceps 2 x w tyg????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2669
tak jak w temacie. czy taki plan bedzie ok?
pn klata triceps
Wt Barki Biceps
S wolne
Cz wolne
Pt klata barki
Sob plecy biceps
Nd wolne
Michail mowił ze trening jest lipny. wie ktos dlaczego? skoro plan jest podobny do treningu Michaila Trening III cykl 1 tylko ze tri i grzbiet są robione 1 x w tyg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2669
ale ja cwicze w domu na wolnych ciezarach :d. brzuch robie w wolne dni 2 x tyg. nogi na razie odpuszczam.co sądzicie o progresji? czy jest konieczna?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-11-29 19:06:14

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
lipny chociażby dlatego że nie ma w nim nóg

na co to ma byc plan?

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2005-11-29 21:45:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
klata + triceps a w piątek plata + barki... to się nie trzyma kupy a pozatym zgadzam się że jak byś chodził 4 razy w tygodniu to zrób raz ale pożądnie i to WSZYSTKIE mięśnie czyli nogi też rób

a po drugie to nie wiem czy starczyło by ci 4 dni na regeneracje żeby 2 razy w tyg cwiczyc klate

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
o ile to trening na mase to nie starczy. ale istnieje teorytycznie możliwosc, że np gościu się rzeźbi i na treningach się jedynie pompuje. dlatego właśnie zadałem pytanie na co to ma byc trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28014
uzupełnij profil. co do tematu to nie widze za bardzo sensu cwiczyc klatki 2x w tygodniu to samo jezeli chodzi o barki. biceps czemu nie :) chociaz zalezy od stazu i od tego co chcesz osiagnac, podaj wiecej informacji

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
Plan lipny ponieważ :
-niektóre partie nie maja czasu na regeneracje. Przeanalizuj i popraw błąd.

Tak samo nie widze sensu ćwiczyć klatki, barków i bicepsów 2x w tygodniu. Jak chcesz ćwiczyć partie 2x w tygodniu to tylko jedna i to przez ok 6 tygodni.

pozdro

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19653
imho każdą partię powinno się ćwiczyć raz w tygodniu.
Organizm nie ma czasu na regenerację ,po początkowym wzroście następuje zastój i możliwość kontuzji.Wydaję się ,że zastój spowodowany jest zbyt lekkim treningim i dokłada się kolejne serie.
A po prostu organizm jest przemęczony.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2669
wykonuje trening siłowy po 7-8 pow kazda seria na maxa. a moge jechac taki trening z 1,5 miecha a potem normalnie robic all 1xtyg(klata 2x tyg jako priorytet)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
napisz coś więcej o sobie, wiek, waga, staż
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2669
17 lat 184 cm 85 kg cwiczyłem 1,5 roku temu przez 1/2 roku. od wrzesnia wznowiłem systematycznie treningi. zalezy mi głównie na sile potem pomysle o rzezbie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch - bez obciążenia na kręgosłup?

Następny temat

Proszę o ułożenie mi treningu..

electro
Polecane artykuły