SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka + barki na jednym treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
swego czasu metrowiec zamiescil 3 cykle ze swego treningu i co mnie zaciekawilo to to ze w rozpisce na jednej sesji robilo sie barki oraz klatke i jak widac po zdjeciach i wynikach z niezlym skutkiem. jestem ciekawy czy ktos z was łaczy na treningu te dwie grupy?osobiscie robie w tej chwili program dosc podobny do tego z forum i takze lacze te dwie grupy i efekty sa bardzo ciekawe ,moze nie w sile bo w tej chwili nie zalezy mi na niej ale wizualnie sporo na tym zyskałem choc musze przyznac ze jest to dosc meczace,mysle ze jest to ciekawa odmiana od stadartowych planow gdzie unika sie laczenia duzych parti.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Mylisz pojęcia.
Nie możesz powiedzieć, że na fotkach jest efekt akurat tego połącvzenia.

Wojtek wyraźnie zaznaczył, że task trenował w pewnym okresie.

I miał w tym KONKRETNY cel/.

Co do samego połaczenia owszem- jest do przyjęcia, ale w KONKRETNYCH warunkach i celach.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
hmm no moze sie wyrazilem nieprecyzjynie ,oczywiscie ze jego osiagi wyglad to zasluga wielu lat cwiczen diety itp. chocilo mi o to ze jest to ciekawy sposob na urozmaicenie treningu na kilka tygodni ,a z tymi fotosami to wiesz jak ktos prezentuje wysoki poziom i mowi ze trening przynosi efekty to naturalne jest ze czlowiek chce sprobowac.przrzeciez gdyby nie to ze ty sam mozesz sie pochawlic dobra forma to mysle ze duzo mniej osob by sie skusilo na trening cykliczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Troszkę racji może w tym jest.
Jednak kto ma odrobinę pojęcia, ten wie że nie tyle połączenie grup daje efkety, co indywidualny plan i całokształt koncepcji.

Słowem, połączenie to tylko jeden z wielu elementów, które decydują o wartości i efekach treningu.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
okej mysle ze sie rozumiemy ,ja zastosowalem ten trening z racji zastoju z barkami i w sumie to zdalo egzamin.zreszta najlepiej na sobie przetestowac pewne rozwiazania bo jak zostalo juz powiedziane trening to kwestia inwidualna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Oczywiście tutaj należaloby się zastanowić nad celem (bo jeden zrobi tak z racji zastoj, drugi z racji zredukowania liczby dni treningu, inny jeszcze z innego powodu) i dopiero wtedy ciągnąć dyskusję.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Pytałem o co innego:

No chyba, że można nieco inaczej ułożyć w tygodniu SW??
_______________________________

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHCE MNIEC DUZA KLATE

Następny temat

Ocencie trening..

WHEY premium