SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ocen Plan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1653
mówiąc wzdłuz mam na myśli że tak jakby jak najbliżej tułowia (zaobacz w atlasie dokładniej jak technicznie ma to wyglądać). i jak byś mógł Banan to powiedz jeszcze czy masz jakieś zastrzerzenia do mojej wypowiedzi bo nie chciałbym chłopaka w błąd jakiś wprowadzić ale myśle że tak jest dobrze. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
nie no spoko , dobrze prawisz

tylko : "a sztangielką rób z palcami skierowanymi w strone ciała i ręka idzie wzdłóż tułowia.." inaczej się chyba nie da, probowales keidys z palcami nazewnatrz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1653
palce do tyłu skierowane i ruch idzie tak że ręka jest prostopadle do tułowia (jak przy wyciskaniu na klate), wtedy jest to już praktycznie identyczne ćwiczenie jak wiosłowanie ze sztangą. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
nie o to mi chodzi, chodziło mi o to,ze nie robi sie tego z palcami na ZEWNĄTRZ czyli , kostkami do tułowia - bo to jest prawie niemozliwe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1653
spoko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
Kura dzięki za sprostowanie mojej pomyłki przy pisaniu. Oczywiście chodziło mi o zamianę tych ćwiczeń czyli najpierw przenoszenie a potem rozpiętki.
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
to raczej bez większej róznicy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1653
heh, żaden problem. A przy okazji thnx za SOGa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3168
Ok. Wyleczylem nogi i dodaje maly trening na nie. Tylko teraz musialem wszystko troche inaczej rozplanowac i nie wiem czy tak moze byc.
Inaczej za bardzo czas nie pozwala wracam pozno ze szkoly no i nauka czeka.

pon------plecy

wt (Bez TRENINGU)

śr-------naramienne

czw (Bez TRENINGU)

pt-------nogi

sob------ramiona

nd-------klata


A wiec trening poszczegulnych partii miesni zostawiam taki jak mam.
TERAZ prosze o ocene planu NÓG. Co zmienic co dodac?


<b>TRENING MIĘŚNI NÓG, MIĘŚNI POŚLADKOWYCH
I MIĘŚNI PODUDZI (ŁYDEK I PISZCZELI)</b>

1.PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH:
a) Rozgrzewka: 1 seria x 15 powt. (Przerwa 1,5 min)
b) 2 x 12/10 (Przerwy 2 min)

2.HACK-PRZYSIADY:
a) 3 x 12/10/8

3.PRZYSIADY WYKROCZNE:
a) 2 x 12/10

4.WYSOKI STEP ZA SZTANGĄ/SZTANGIELKAMI:
a) 2 x 12/10

5.WSPIECIA NA PALCE W STANIU:
a) 2 x 12/10

<I>Pytanie na marginesie:
*czym zastapic odciaganie sie na drzku szerokim nachwytem, to cwiczenie mnie wykancza i odbija sie na moim dalszym treningu</I>

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
a może powiedziałbyś coś o sobie ??

staż,wiek, przeciwskazania itd

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy plan masowy do oceny ; )

Następny temat

pomoc w treningu dla fightera

electro
Polecane artykuły