Moja klatka wyglada mniej wiecej w taki sposob! Chcialbym poprawic jej wyglad w dolnej srodkowej czesci, przy mostku tzn chcialbym je bardziej zlaczyc! Jakie cwiczenia powinienem wykonywac akorat na ta czesc klatki ?
Pozdrawiam
Za wszelkie niedogodnosci z rysunkiem przepraszam

Let the party started!
Krzysztof Piekarz

