SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Podciaganie na 1 rece!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 746
Witam!
Moglby mi ktos doradzic, jakie cwiczenia wykonywac by udalo mi podciagnac na drazku na jednej rece?
Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi :]

Mów łagodnie i miej przy sobie gruby kij, a zajdziesz daleko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8858
Ja jeszcze raz powtórzę: możesz spróbować najpierw podciągnąć się na obydwu, po czym puścić jedną ręką i starać się jak najdłużej na niej utrzymać, lub bardzo powoli - w miarę możliwości - opuszczać (wciąż na jednej ręce). Oczywiście mowa tu o podciąganiu się na jednej ręce "podchwytem", bo raczej nie wyobrażam sobie żeby to zrobić "nachwytem" - tzn. wszystko jest możliwe, ale to już wyjątkowo trudne. Skoro próbować podchwytem, to oczywiście mięśniem który głównie tu pracuje jest biceps. W następnej kolejności mięśnie naramienne i przedramię. Ps. Mnie się udaje tylko do połowy

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8438
a jaki jest cel podciągania się na jednej ręce?? Dla szpanu?? Bo dla rozbudowy plecków chyba nie, bo raczej ci nic nie da podciąganie na jednej ręce, bo za dużo powtórzeń nie wykonasz No ale jeśli chcesz to ja bym proponował się poprostu podciągać i już. Jak tak z 25 razy będziesz się podciągał nadchwytem to na jednej ręce powinieneś dać rade. Tylko jest problem z techniką żeby ciało utrzymać na tej jednej ręce w "równowadze". Pozdro.

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
Podciąganie, podciąganie z obciążeniem (wrzucasz coś do plecaka i na plecy).
Możesz jeszcze robić negatywne podciąganie (%)) podnosisz na 2 opuszczasz sie na 1.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7458
mozesz jeszcze cwiczysz unoszenie sztangielek bokiem i tak jak poprzednicy powiedzieli
1

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
smykacz nie pisz już nic więcej proszę Cię ...
1

wuder

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7183
ja bym radził łydki mocno poćwiczyć
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1386
popracuj nad techniką - to bardzo ważne. Na początek pomagaj sobie w ten sposób, że jedną ręką chwytasz drążek, a drugą trzymasz tę pierwszą mniej więcej przy nadgarstku. To dużo daje, a z czasem nie będziesz już potrzebował żadnych udziwnień. Poza tym podciągaj się też normalnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7458
wuder - jakas aluzja co do mojej osoby? jak bys nie wiedzial to w podciaganiu pracuja takze miesnie barkow, nie tak duzo jak plecow ale w malym stopniu tak.
1

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
no niby prawda ale to cwiczenie barkow w tym przypadku nie wiele(w sumie to nic nie da) pomoze

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2005-08-10 09:02:52
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
panowie, ja sie podciągne ponad 25 razy nachwytem szeroko,a jak sie wieszam na 1 rece to moge tylko ruszyć barkiem i nic więcej

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
Mięśnie czoła też pracują przy podciąganiu jak je napniesz... :-F

wuder

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan do oceny!

Następny temat

Błąd

electro
Polecane artykuły