SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementy, Jakie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2124
Właśnie.. prosiłbym o napisanie mi przez was sprawdzonych suplementów..
na mase.. zostańmy przy białkach, BCAA itp. można też kreatyny wymienić

Jakie firmy są warte zaufania? Jakość,cena,efekty? Z jakiej wy jestescie zadowoleni.. prosilbym o odpowiedzi osob ktore naprawde na sobie to wytestowaly a nie uslyszaly od kolegi..

za pomoc.. dam sogi.. jezeli odpowiedz bedzie wmiare zadowalająca..

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
jesli na mase to nie BCAA gdyz jest zbedne

kreatyna-vitalmax-tania i bardzo dobra
giner-np.mass xxl treca,gainer MCt olimpa,gainer 1 vitalmaxa

bialko-sp80 Olimpa, ProLongatum Biogenixa,Ostrowia

do tego ZMA,Omega3 i witaminy+mineraly

no i dieta oczywiscie

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62767
BCAA najtaniej wychodzi OLIMP 300 Mega Caps

Tanie dobre białko - Ostrowia

Tania dobra kreta vitalmax

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
jeśli robisz masę i szukasz do tego supli to przy założeniu że dieta jest dobra ale jeszcze nie dokońca to zależnie od typu metabolizmu, gainer albo bulk, białko najlepiej z różnymi rodzajami białek, na noc z przewagą długowchłanialnych, bcaa przydają się przed i po treningu tak jak carbo w tym okresie, kreatyna oczywiście podstawowy supl. na masę ale nie tylko, tauryna jako trensporter i niedrogi antykatabolik, zma również bardzo dobry i pomocny szczególnie przy cyklach na kreatynie, no i jeszcze można by wyliczać...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7029
"kreatyna oczywiście podstawowy supl. na masę" chyba podstawowy suplement na siłę... Masy to za dużo po krecie się nie złapie. Oczywiste, że przyrosty masy jakieś też będą, ale przedewszystkim siła imo...
Pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...a tu już zależy od rodzaju treningu i diety, mi na przykład wchodzi to i to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
Dokladnie mi np. po kretce idzie i masa i sila Przy suplementacji kretka wazna jest dieta i mikro/makroskladniki jesli dostarczy sie orgaznizmowi tego wszystkiego to wtedy naprawde rosnie sie jak na kreatynie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nie bedzie za duzo?

Następny temat

Ostrowia once again

electro
Polecane artykuły