SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy jakie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Witam wszystkich. Zaczynam trening biegowy i silownie. Codziennie chcę biegać i ćwiczyć. brakuje mi masy, siły. Jakie najlepsze suplementy aby przybrać masy mięśniowej jak i siły? + jakiś motywator bo pracuję za biurkiem i przychodze to chociaż myślę że muszę i chcę iść ćwiczyć to jestem ospały i robie to na odpier... Kolega polecił jakiś kre-alkalyn i do tego jakiś aminokwas transporter kreatyny.. znacie coś takiego z nazwy? Czy macie coś na motywację i danie z siebie 100% podczas ćwiczeń?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
powinny pomoc, kreatyna i ba jest udokumentowana w kwestii budowaniu masy miesniowej, wszystko w rekach odzywiania teraz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
Zapomnij o transporterach kreatyny, kre-alkalyn też nie potrzebne, zwykły monohydrat będzie dobry. A po drugie to wstaw ankietę działu.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
skoro zaczynasz dopiero to zadne suple nie sa Ci potrzebne,
podstawy ogarnałes? jak z treningiem i dieta bo od d... strony sie zabierasz za wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
hm.. no wiec cos tam malo nie wiele cwiczylem rok temu... ogolnie gram w pilke. narazie bylem na profesjonalnym badaniu wydolnosciowym. Czekam na wyniki aby ustalic max do treningow i bede mial przepisana diete. i potrzebuje do tego wlasnie silke i suply bo jak rok temu cwiczylem jakies pol roku to nie przyroslo nic;/ jestem ektomorfikiem wp*****l...am wsystko a nie grubne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
odp.dieta i nie ma siły zeby nie szlo tym bardziej kiedy dopiero zaczynasz..
w pilke grasz dla wlasnej przyjemnosci czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
Nie grubniesz, bo nie przekraczasz swojego zapotrzebowania - to jest najczęstszy powód takich sytuacji. Dział odżywianie bym polecił. Suple to tylko uzupełnienie diety.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
jestem slaby bardzo slaby dzwigam cos i sie trzepie... Chcę przybrać masy i siły... nic nie robie wieczorami siedze przed Tv dlatego codziennie chce cwiczyc biegac na maxa do upadlego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Wlaśnie nie... w piłkę gram od lat w klubie takim naszym tu A klasa.. Ale ciagle sam trenuje na boku... byl trener z 3 ligi co trenowal 1-ligowcow i powiedzial brakuje mi tylko sily i wytrzymalosci... do luty-marzec max potem mam zalatwione testy w dortmundzie, roterhamie, leeds united.. I potrzebuje wsparcia.. Profesjonalna diete bede mial pod koniec tygodnia z firmy diagnostycznej sportowcow.. potrzebuje reszty dlatego expertow pytam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
zaczniesz trenowac jak trezba to sila przyjdzie, bedziesz jadl odp.to przyjdzie i masa, to sa podstawy tego sportu ,nie do przejscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
i zadne suply przy cwiczeniu i bieganiu nie przyspiesza mi tego? nie chce takich ze nadmuchaja i potem oklapne jak przestane trenowac tylko takie pomoce.. no i ta motywacja i zebym maxa dawal a nie od dupy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
Jak będziesz biegał dziennie do upadłego to życzę po wodzenia w budowaniu masy (przekraczaniu dziennego zapotrzebowania kalorycznego). Nie ma takich supli które cię nadmuchają. Suplement=uzupełnienie diety.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jednoznacznie , tauryna z kreatyną.

Następny temat

carbo po silowni

WHEY premium