SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CZY MOZNA TRENOWAC RANO GODZINE PO ŚNIADANIU???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485
CZY TRENING RANO DA TAKIE SAME EFEKTY JAK NP. TRENING POPOLUDNIOWY??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20853
O ile zjesz odpowiedni przedtreningowy posiłek, to nie widać przeciwskazań...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3374
mi osobiscie poranny trening nigdy nie idzie. Mam tu na mysli np treningi ok. 9.00 rano. Jakis zawsze jestem zbyt zamulony, nie czuje ciezarow. Nie wiem jak jest u innych, ale mi odpowiadaja najbardziej treningi ok.12.00 badz po 19.00
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485
no ja mam na mysli trening ok godziny 11.00 a o 10.00 sniadanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3374
na zdrowy rozum biorac, to trening do poludnia jest wydajniejszy, gdyz organizm jest wypoczety po snie. Spoko, godzine po posilku mozesz spokojnie cwiczyc.
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485
ok dzieki za rade a jaki posilek powinienem zjesc bo o tej porze to raczej jem snadanie a to chyba powinien byc posilek przedtreningowy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Witam
Między godziną 9-10 rano jest najwyższy poziom testosteronu.
Jesli wstaniesz odpowiednio wcześnie, żeby zjesc posiłek (wysokowęglowodanowy)to trenig rano między tymi godzinami jest jak najbardziej wskazany, gorzej z godziną 12 poniewaz w tym okresie organizm nie jest tak wydajny a poziom testosteronu niski.
Polecam trenig między 9.00 a 11.00 albo po południu koło 17.
Pozdrawiam

ludzie myślcie to nie boli

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
nie ma przeciwskazań

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485
a poziom testosteronu ma jakis wplyw na sam trening czy na efekty treningu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
a jak myślisz po co chłopaki biorą testosteron lub omkę

ludzie myślcie to nie boli

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
dla lepszego samopoczucia

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak cwiczyc brzuch przy treningu na mase?

Następny temat

RZEŹBA - nie moge sie tego doprosić!

Shoty
Polecane artykuły