Hej ... wlasnie zakupilem kreatyne i gainera i stoje przed niemalym dylematem - jak mam przyjmowac obydwa suplementy :] prosze o pomoc :)
jesli to potrzebne podam pozniej firmy, starz i moje 'wymiary' ;)
jesli to potrzebne podam pozniej firmy, starz i moje 'wymiary' ;)
Krzysztof Piekarz
.
na forum jestem poczatkujacym i robie swoj pierwszy cykl ( staz to 9 miesiecy ) ... moje kolejne pytanie to czy ktos zna tego gainera - PRO PHARMA TESTON 