Mam program który był na Allegro do zrobienia szpagatu w miesiąc.Proszę o pomoc tych którzy także z niego korzystają albo korzystali.Mam parę pytań:
1)Czy na serio można zrobić szpagat w miesiąc?
2)Zawsze cwicze sama i tam są takie ćwiczenia z partnerem,więc odpuszczam je sobie.Czy to może wpłynąć na cały trening i pozbawić go sensu?
3)W seriach wykonuje się 15 wymachów na nogę czy ogólnie?
1)Czy na serio można zrobić szpagat w miesiąc?
2)Zawsze cwicze sama i tam są takie ćwiczenia z partnerem,więc odpuszczam je sobie.Czy to może wpłynąć na cały trening i pozbawić go sensu?
3)W seriach wykonuje się 15 wymachów na nogę czy ogólnie?
Krzysztof Piekarz
