SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEMAT ZAMKNIĘTY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2154586

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22173
A ja byłem na spacerku dokarmić łabędzie i jakieś kaczki

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2813
sobih zatem... niech Bog ma cie w swojej opiece!!

sheep is sheep.

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7568
bigus ale chyba nie rzucales kaczkom i golebiom ckd'owego jedzenia?
rzuciles makrelke na pozarcie, dolales oliwy do ppoidelek...

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 37939
ok, wrocilem. nie wiem jakim cudem napisalem 7/8 pytan, nie bylem na zadnym wykladzie. wystarczyly tylko drobne, malutkie i niewiele znaczace CUDZE NOTATKI . coprawda z kartki az kapalo, tak wody nalalem ale czuje ze przejdzie . teraz kawka i brykam na silownie, dzis pobiegac godzinke i brzuszek pomeczyc co najwyzej.

quazar, praca fachowa albo nie, ale za ta kase moge swobodnie wyzyc na wlasny rachunek wiec nie jest zle. poza tym stale ucze sie, by nie zadawac pytan, by zrozumiec kompletnych idiotow ktorzy najczesciej poprawnie zdania po polsku nie potrafia sklecic i nie wiedza czego chca. to jest dopiero wyzwanie ...
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
nie zczailes fazy ja nie twierdze ze praca jest do bani ,bo zadna nie jest ,grtuluje lania ,mam nadzieje ze sie nie utopisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2813
zazdroszcze tej umiejetnosci lania wody. 4 real!!

sheep is sheep.

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12391
drtroll szuuper:) dziekuje

no to ja po pracy....i co? sprzatanie mnie czeka bo mamusia zza wielkiej wody przylatuje))

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

jaki ryz?

Następny temat

PROBLEM Z WODA....

Shoty
Polecane artykuły