SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Low carb na mase - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1462
kolega Quazar ma kolejnego soga ode mnie (wjesz za co no za artykul oczywista TEZ
z kolei koleżanka LauraP imponuje mi coraz bardziej swoja konsekwencją w treningach i planowaniu kolejnych cyklow
ja tez probuje cos ze soba zrobic ostatnimi czasy, zabrala sie za trening ostro i mam nadzieje ze wytrwam co najmniej 4 tyg.
także trzymam kciuki za kolezanke i ona niech tez za mnie 3mie
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
trzymam za Ciebie kciuki Wątróbka,a swoją drogą czemu wątróbka,lubisz to jeść? :) podobno zdrowo...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22173
dobra wątrubka nie jest złaa kurde przypomnieliście mi że dawno nie jadłem, chyba sobie zmontuje w najbliższych dniach

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1462
dlaczemu Wątrobka? hmmm..niech pomysle..powiedzmy, ze to byla pierwsza ksywka, ktora mnie sie nasunela kiedy zastanawialam sie, jaki wybrać nick aby brzmial jak najbardziej kobieco
a tak serio to nie rozmyslalam o tym jakos szczegolnie nigdy...
a wątrobke lubie i owszem, jak wszystko pozostalo, co mozna do ust wlozyc i pogryzc..zaden ze mnie francuski piesek

thx za Soga, to bedzie moj debiut tym bardziej cieszy
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Qazarku podeślij jakiś kalkulatorek,bo ten słynny nie działa,nie pamiętam ile czego co ma,białko to jeszcze,ale węgle gorzej,coś się obawiam że 150g to mi nie da rady,bo ja lubię węgielki,oj lubię:) musiałabym zrezygnować z pieczywa i kaszy,dobrze że makaronu nie lubię,znasz może jakieś słodkie coś na kanapki zamiast dżemu? bo mój tata robi taki dżem,ze tam jest 2/3 cukru na 1/3 owoców,yyy,może miód wyjdzie mniej? coś mi się widzi że te moje śniadank to spokojnie wyczerpią te 150g....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22173
[www.darkthorn.republika.pl] ściągnij sobie dziennik posiłków z ten stronki liczy już wszystko za Ciebie tylko wpisujesz sobie wagę produktu. Na forum też krażył Mój komputerowy Dietetyk coś ok 10mb zajmował

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
dokladnie to najlepszy program a najnowsza wersjia ma nawet wartosci zup lauro musisz pkabinowac ,150g to sporo(pamietaj ze blonik sie nie liczy) ,proponuje oprzec sie na jak najbardziej zlozonych weglach, i zostawic troche wegli na okres po treningowy

Zmieniony przez - qazar w dniu 2004-09-20 08:53:18
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
powodzenia :D
zalozenia sa dobre :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Male pytanie

Następny temat

typ leptosomatyczny

electro
Polecane artykuły