oprocz chinki jest jeszcze niejaka chomicz/m.św 93/ -> chyba rosjanka,ale moge sie mylic ;)

>>>unreal definition<<<

...
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
heh Oby... dzisiaj tak sobie im poszlo 2miejsce i musza walczyc w repasazach - beda mieli mniej odpoczynku w ew finale...

btw znacie jakas stronke na ktorej sa wyniki igrzysk na zywo?
...
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

Szacuny 9 Napisanych postów 656 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11706
Z Agatą nie jestem pewny, ale myślę, ze Ola wydźwiga jutro złoto!
...
To beda IO a nie ME....no chyba ze jestes strasznym optymista....jak zdobedzie braz to bedzie sukces w zloto chyba malo kto wierzy...

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-08-16 00:34:34
...
Heh no optymistą to jestem, ale nie zapeszajmy, zobaczymy za kilkanaście godzin

W sumie byłem pewny, ze Otylia zdobedzie chociaz jedno złoto... ale chyba ma jeszcze jeden finał przed sobą jesli się nie mylę, wiec wszystko przed nami.

A kazdy medal olimpijski, niezaleznie jakiego koloru, ucieszy nas - kibiców, to jedno jest pewne :-]
...
miętki JASZCZOMP
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Niesamowity mecz otwarcia z Serbią...aż po meczu na treningu podciągałem się z 30 u pasa
Licze na medal w motylku 200, na zwyciestwo z Grecją w siatkę oraz na dobre miejsce szangistek, jak będzie brąz to będzie super.
A ze sztangistek najlepszą sylwetkę ma chyba rosjanka Popowa Babochłop i to przypakowany konkretnie.Nie wiem czy startuje.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Veron wlasnie nie iwem.. mzoe opracujemy cos razem i obstawimy to samo

moze otylka obstawie ze przegra jak dobry mnoznik jest
...
Popatrzcie na składy obu drużyn...masakra.

Wiadomości

PAP/MS/15 sierpnia 2004 21:09

Ateny: Kompromitacja koszykarzy USA!

Od sensacyjnej porażki z Portoryko rozpoczęli koszykarze USA udział w turnieju olimpijskim w Atenach. Zespół USA uznawany za jednego z faworytów do złotego medalu przegrał z Portoryko 73:92 (grupa B).

W dotychczasowej historii występów USA w igrzyskach Amerykanie nigdy nie przegrali meczu w fazie grupowej, zaś drużyna złożona z gwiazd NBA - zawodowcy występują na igrzyskach od 1992 roku - do niedzieli wygrała 24 mecze z rzędu.

W rywalizacji z Portoryko, dotychczas rozegranych pięciu meczach, Amerykanie nigdy nie przegrali z rywalami. Drużyna USA w dwóch meczach towarzyskich przed igrzyskami w Atenach pokonała wysoko Portoryko 96:71 i 103:75.

Amerykanie prowadzili tylko na początku meczu i po pierwszej wyrównanej kwarcie skompromitowali się w drugich dziesięciu minutach przegrywając tę część 8:27! Po 20 minutach koszykarze Portoryko wygrywali 49:27.

Portoryko - USA (21:20, 28:7, 16:19, 27:27)

Portoryko: Carlos Arroyo 24, Eddie Casiano 18, Elias Ayuso 15, Rolando Hourruitiner 9, Jose Ortiz 8, Daniel Santiago 7, Roberto Hatton 5, Sharif Fajardo 4, Peter John Ramos 2;

USA: Allen Iverson 15, Tim Duncan 15, Lamar Odom 13, Dwyane Wade 10, Richard Jefferson 8, Lebron James 5, Shawn Marion 4, Stephon Marbury 2, Carlos Boozer 1, Amare Stoudemire 0, Emeka Okafor 0, Carmelo Anthony 0.